11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Świąteczne Spotkanie Przyjaciół Saskiej Kępy7 grudnia Klub Kultury Saska Kępa stanie się najbardziej świątecznym miejscem w okolicy. Wszystko za sprawą 4. Świątecznego Spotkania Przyjaciół Saskiej Kępy. Nie może Was zabraknąć!

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Początek grudnia to idealny moment, aby zacząć przygotowania. Ważnym elementem jest świąteczna atmosfera. Tego z pewnością nie zabraknie na Świątecznym spotkaniu na Saskiej Kępie. Dzięki niemu każdy będzie mógł już wtedy poczuć świąteczny klimat.„Zapraszamy mieszkańców Saskiej Kępy, warszawiaków i gości z całego świata. Przyjdźcie całymi rodzinami i weźcie aktywnie udział w przygotowanym dla was programie. Wspólne bycie ze sobą, rozmowa, kolędowanie to jest najlepszy dar jaki Święta Bożego Narodzenia ofiarują ludziom w prezencie pod choinkę.” – tak do udziału w spotkaniu zachęca jedna z organizatorek – Dorota Wardyńska.

Świąteczne spotkanie to nie tylko okazja do wspólnego spędzenia niedzieli w bożonarodzeniowej atmosferze. Dzięki pieniądzom zebranym podczas aukcji i loterii świąteczny klimat będą mogli poczuć także podopieczni Fundacji św. Jana Jerozolimskiego.Tego dnia uczestnicy Świątecznego Spotkania wezmą udział w koncertach, zabawach, spróbują świątecznych pyszności. Przygotowano także loterię i aukcję. Pierwszym przedmiotem przekazanym na loterię jest wieczne pióro od Pierwszej Damy - Anny Komorowskiej.Już dzisiaj musicie zapisać sobie w notesie datę - 7 grudnia 2014 r. Spotkanie odbędzie się w godzinach 12 - 20 w Klubie Kultury Saska Kępa, ul. Brukselska 23, Saska Kępa.Odwiedź fanpage Spotkania na Facebooku.

Wydarzenie na Facebook