11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

O nas

"Saska Kępa z pasją" - serwis społeczności Saskiej Kępy działa od czerwca 2011 roku. Dostarcza bieżące informacje dotyczące Saskiej Kępy, poleca wartościowe wydarzenia organizowane na Saskiej Kępie i Pradze Południe, a także publikuje ciekawostki związane z Saską Kępą, jej historią i mieszkańcami.

Serwis "Saska Kępa z pasją" (www.saskakepa.waw.pl) jest niezależnym źródłem informacji o Saskiej Kępie. Fundusze pozyskiwane ze sponsoringu i sprzedaży powierzchni reklamowej przeznaczane są na utrzymanie i rozwój serwisu.

Pobierz notkę prasową.


Jesteśmy zespołem młodych ludzi, którzy chcą promować Saską Kępę i wspólnie z mieszkańcami tworzyć portal o szczególnym charakterze.

Nasz zespół

Damian

Redaktor. Pisze o bieżących sprawach na Saskiej Kępie.
Z dziennikarstwem związany jest już od 2016 roku. Zaczynał od portali technologicznych. Przez półtora roku był związany z radiem. W 2019 działał jako reporter w Esce Rock, natomiast w 2020 w Radiu GO prowadził autorski program Dejman w Radiu. Obecnie studiuje dziennikarstwo oraz prowadzi kanał o nazwie Dejman. Poświęcony jest tematyce Warszawy, a także show-biznesu i technologii.

Ania

Dba o kontakt z naszymi czytelnikami na facebooku. Często jako pierwsza przekazuje informacje dotyczące Saskiej Kępy. Nasz social media ninja!

Bartosz

Webmaster, dba o techniczne i wizualne aspekty strony.

Michał

Inicjator serwisu. Odpowiada za reklamę i sponsoring.


Obsługę finansowo-administracyjną serwisu prowadzi firma eTown.pl. Firma wystawia i przyjmuje faktury VAT.