11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Copyright

Wszystkie materiały znajdujące się w tym serwisie są chronione prawem autorskim.

Materiały dostępne pod adresem saskakepa.waw.pl można kopiować i przechowywać oraz drukować wyłącznie na własne potrzeby. Zabrania się na jakiekolwiek upowszechnianie tak skopiowanych materiałów, w szczególności na ich zamieszczanie w innych witrynach internetowych.

Serwis saskakepa.waw.pl zezwala na cytowanie fragmentów zamieszczonych tekstów jedynie, jeśli jednocześnie zostanie podane źródło cytatu (saskakepa.waw.pl). W przypadku cytowania w Internecie wymaganym jest również podanie odnośnika do serwisu saskakepa.waw.pl.

Każde użycie w celach komercyjnych materiałów wymaga uzyskania pisemnej zgody Redakcji. Przez użycie materiału w celach komercyjnych rozumiany jest każdy rodzaj upowszechniania (kopiowanie, modyfikowanie, dystrybucja, transmisja, publikowanie oraz prezentowanie) w całości lub części.

Zgodę na wykorzystanie materiałów prezentowanych w serwisie saskakepa.waw.pl w celach komercyjnych można otrzymać, kontaktując się z Redakcją pod adresem: info@saskakepa.waw.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczonych przez czytelników.

Zgodnie z art. 42 ustawy Prawo Prasowe, serwis saskakepa.waw.pl nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy i ogłoszenia.