11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Patronat

"Saska Kępa z pasją" to serwis internetowy w całości poświęcony tematy związanej z Saską Kępą i jej okolicami. Nasz serwis działa od czerwca 2011 roku i jest największym tego typu portalem. Serwis wciąż dynamicznie się rozwija, co ma swoje odzwierciedlenie w statystykach serwisu. Według google analytics miesięcznie odwiedza nas ponad 10 000 unikalnych użytkowników.

Grono naszych czytelników systematycznie rośnie i mamy nadzieję, że w dalszym ciągu będziemy mogli pomagać w budowaniu lokalnej społeczności, zapewnijać stały dostęp do najnowszych i najistotniejszych informacji związanych z Saska Kępą. Popieramy i chcemy promować wszystkie wartościowe przejawy kultury, działalności prospołecznej oraz różnego rodzaju inicjatywy pozytywnie wpływających na lokalną społeczność.

Chętnie obejmiemy patronatem medialnym ciekawe imprezy i inicjatywy. Jeśli organizujecie koncert, wystawę, spotkanie, akcję społeczną lub jakiekolwiek inne wydarzenie skierowane do szerszego grona odbiorców - prosimy o kontakt.