POMIAR NA ŻYWO dzisiaj, godz 09:00 (ulica Zwycięzców)
74 aktualna temperatura -6 °C
ciśnienie 1023 hPa pm2.5 54 μg/m3
powietrze bywało lepsze wilgotność 82% pm10 85 μg/m3
czwartek , 13 października 2011 r. Zaproponuj newsa!

Czy Saski Trójkąt będzie Saskim Trójkątem?

Kierownik Klubu Kultury Saska Kępa ogłosił plebiscyt na nową nazwę Klubu oraz na nazwę galerii wystawienniczej. Mamy miesiąc na zgłoszenie swoich propozycji.

Już od dłuższego czasu Klub Kultury przez część mieszkańców Saskiej Kępy nazywany jest Saskim Trójkątem. Nam ta nieformalna nazwa się podoba i mamy nadzieję, że ta oryginalna propozycja wygra!

Jeszcze długo przed otwarciem klubu powstała strona www.saskitrojkat.waw.pl. Publikowane są na niej opinie i artykuły związane z Klubem Kultury oraz z inne informacje dotyczące Saskiej Kępy. To właśnie osoby zgromadzone wokół tego projektu są pomysłodawcami nazwy "Saski Trójkąt". Jak sami o sobie piszą "jesteśmy grupą ludzi związanych z Saską Kępą, którym zależy na tym, aby powstająca w ich sąsiedztwie filia Centrum Promocji Kultury była czymś więcej niż tylko kolejnym domem kultury...”. Niestety nie jest to oficjalna witryna Klubu Kultury, a ten jeszcze nie posiada swojego miejsca w sieci (z informacji dostępnych na stronach Centrum Promocji Kultury) dowiadujemy się, że wkrótce taka strona powstanie.

Udział w konkursie

Zasady uczestnictwa w konkursie na nazwę Klubu są bardzo proste. Swoją propozycję zapisujemy na kartce formatu A4 i składamy ją na czworo. Propozycję nazwy wrzucamy do pudełka z napisem "NAZWA", a propozycję nazwy galerii do pudełka z napisem "GALERIA". Pudełka są ustawione na ladzie szatni przy wejściu do budynku (ul. Brukselska 23).

Konkurs jest anonimowy i może w nim wziąć udział każdy, bez względu na wiek. Plebiscyt trwa do 15 listopada. Klub otwarty jest: pon - pt: 11:00 - 19:00, sob-nd: 13:00 - 19:00. Uczestnictwo w konkursie oznacza jednocześnie wyrażenie zgody na nieodpłatne używanie nazw i znaków graficznych oraz ich przetwarzanie. Do czternastu dni od zakończenia plebiscytu zostaną ogłoszone wyniki. Na tą okazję zaproszeni są wszyscy zainteresowani.

Tagi: Saski Trójkąt, Ulica Brukselska,

Zobacz również
VI edycja Świątecznego Spotkania Przyjaciół Saskiej Kępy

VI edycja Świątecznego Spotkania Przyjaciół Saskiej Kępy

wtorek, 29.11.2016 7

4 grudnia 2016 roku już po raz szósty odbędzie się w naszym PROM Kultury, Świąteczne Spotkanie Przyjaciół Saskiej Kępy. Dla uczestników zarówno tych młodszych jak i tych trochę starszych przygotowano masę ciekawych atrakcji. Serdecznie zapraszamy! [...]

Wystawa „Śmieci” w PROMIE Kultury Saska Kępa

Wystawa „Śmieci” w PROMIE Kultury Saska Kępa

poniedziałek, 7.12.2015

PROM Kultury Saska Kępa zaprasza na wernisaż wystawy Magdaleny Alicji Jędrzejczyk „Śmieci”, który odbędzie się w środę 9 grudnia o godz. 19.00 w PROMie Kultury przy ul. Brukselskiej 23. Wystawę można oglądać do 10 stycznia 2016 roku. [...]

Ważne tematy

Dołącz do naszej społeczności

Polecamy: czekoladowy telegram