9 aktualna temperatura 16 °C
ciśnienie 1020 hPa pm2.5 6 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 86% pm10 7 μg/m3
środa, 21 lutego 2018 r. Paulina

Festiwal „Rozwiń Talent” – trwa przyjmowanie zgłoszeń!

Po raz kolejny Centrum Promocji Kultury w dzielnicy Praga-Południe miasta stołecznego Warszawy zaprasza wszelkie edukacyjne placówki do udziału w Festiwalu „Rozwiń Talent!”. Utalentowani uczniowie zaprezentują na nim swoją artystyczną twórczość.

To już kolejna edycja Festiwalu „Rozwiń Talent!”. Ma on charakter lokalny i skierowany jest do dzieci oraz młodzieży ze wszystkich placówek oświatowych, które znajdują się w dzielnicy Praga-Południe. Od lat Przegląd ten cieszy się ogromną popularnością wśród najmłodszych mieszkańców naszej dzielnicy. Głównym jego celem jest promocja aktywnej oraz kreatywnej postawy zarówno w stosunku do siebie, jak i otaczającej rzeczywistości wśród lokalnej społeczności. Festiwal ma również zachęcić wszystkich uczestników z najmłodszego pokolenia do aktywnego włączenia się w obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez nasz kraj.

Tegoroczny Przegląd będzie się składał z trzech konkursów: plastycznego, literackiego oraz fotograficznego. Mogą w nich uczestniczyć dzieci oraz młodzież z przedszkoli, ze szkół podstawowych i gimnazjalnych, a także ponadgimnazjalnych z naszej dzielnicy. Zgłoszenia do udziału w tym wyjątkowym Festiwalu przyjmowane są do końca lutego. Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału!

Cały regulamin konkursu wraz z karatami zgłoszeń można pobrać ze strony Centrum Promocji Kultury.

Tagi: Talent, Konkurs, Artyści

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!
Zobacz również
Bohdan Lachert upamiętniony na Woli

Bohdan Lachert upamiętniony na Woli

poniedziałek, 22.06.2020 23

15 czerwca wybitny architekt Bohdan Lachert został upamiętniony na Woli. Tablica z jego imieniem i nazwiskiem została odsłonięta na skwerze przy Alei Solidarności. [...]

Zgłoś się do konkursu "Warszawa w kwiatach 2020"

Zgłoś się do konkursu "Warszawa w kwiatach 2020"

sobota, 20.06.2020 4

Rusza kolejna edycja konkursu "Warszawa w kwiatach i zieleni 2020”. Zgłaszać się można do 3 lipca. [...]

2020 bez konkursu piosenki francuskiej

2020 bez konkursu piosenki francuskiej

sobota, 18.04.2020 3

Konkurs piosenki francuskiej został odwołany. Wszystkiemu winna pandemia koronawirusa. [...]

PROM Kultury Saska Kępa rozbrzmi dźwiękami i słowami Osieckiej!

PROM Kultury Saska Kępa rozbrzmi dźwiękami i słowami Osieckiej!

środa, 10.10.2018

14 października 2018 r. na PROMie Kultury Saska Kępa odbędzie się koncert finałowy Mazowieckiego XI. Przeglądu Artystycznych Inspiracji Twórczością Agnieszki Osieckiej „Taką nas ścieżką poprowadź 2018”. [...]

Zobacz też