11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
wtorek, 18 lutego 2014 r. Artykuł sponsorowany

Meubles de Charme - więcej niż sklep

Gdzie, jeśli nie w okolicach ul. Francuskiej i Paryskiej, jest lepsze miejsce, aby otworzyć showroom wnętrzarski, pełen francuskich mebli i dekoracji? Takim miejscem jest Meubles de Charme – showroom na Saskiej Kępie, pełen francuskich inspiracji.

Sklep, znajdujący się w przedwojennej kamienicy przy ulicy Zwycięzców 31A/1 wypełnia szeroka oferta mebli do salonu, jadalni, sypialni czy gabinetu. Oprócz mebli można kupić tu lampy, lustra, belgijskie dywany w stylu vintage z kolekcji Classique i Patchwork, a także klasyczne szkło francuskie z huty szkła La Rochere i porcelanę oraz klimatyczne dodatki w stylu francuskim.

Meble z kolekcji Meubles de Charme wykonane są w całości z litego drewna, ręcznie malowane, patynowane i postarzane. Każdy klient uczestniczy w procesie tworzenia własnego, unikatowego mebla poprzez wybór koloru patyny, tkanin obiciowych, i w ten sposób kreuje własne wnętrze o unikalnym charakterze.

Meubles de Charme to jednak coś więcej niż tylko sklep. Showroom to atelier połączone z pracownią projektowania wnętrz – HolartStudio, którą prowadzi Anna Olga Chmielewska. Można tu złożyć zamówienie na projekt lub wizualizacje wymarzonego wnętrza.

Klienci mogą także skorzystać z usługi szycia dekoracji. Z dostępnych w Meubles de Charme materiałów stworzone mogą zostać zasłony, rolety, poduszki czy tapicerka.

Showroom Meubles de Charme to miejsce przesiąknięte atmosferą francuskich mebli oraz unikalnych przedmiotów dekoracyjnych. W przedwojennej kamienicy na Saskiej Kępie zostały zaaranżowane wnętrza, które mają inspirować i pokazywać pomysły na aranżacje w stylu francuskim, shabby chic i rustykalnym.

Jest to także miejsce w którym organizowane są warsztaty twórcze, spotkania i kiermasze. Najbliższe spotkanie już 08.03. Podczas wiosennego kiermaszu będzie można kupić między innymi porcelanę stołową. W planach jest także warsztat z okazji dnia kobiet.


Meubles de Charme

ul. Zwycięzców 31A/1
pon - pt 10:00 - 17:00
so - nd do umówienia pod numerem telefonu 600 414 602
www.meublesdecharme.pl


Tagi: Meubles De Charme, Saska Kępa

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!
Zobacz również
Kolejne budynki Saskiej Kępy zostaną wpisane do rejestru zabytków

Kolejne budynki Saskiej Kępy zostaną wpisane do rejestru zabytków

niedziela, 25.10.2015

Historyczna zabudowa Saskiej Kępy zostanie wpisana do rejestry zabytków. Zadecydował o tym wojewódzki konserwator po kilkakrotnych apelach mieszkańców i lokalnych stowarzyszeń. [...]

Spacer z Praską Ferajną

Spacer z Praską Ferajną

czwartek, 10.04.2014 41

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się popołudniowy spacer po Saskiej Kępie. [...]

Budżet partycypacyjny – ostatnie dni zgłaszania wniosków

Budżet partycypacyjny – ostatnie dni zgłaszania wniosków

środa, 5.03.2014 1

10 marca mija termin składania projektów, które chcielibyście, aby zostały zrealizowane w ramach budżetu partycypacyjnego. [...]

Stara Saska Kępa i jej młodzież

Stara Saska Kępa i jej młodzież

niedziela, 23.02.2014 119

Zastanawialiście się jak dawniej wyglądało życie na Saskiej Kępie? O latach powojennych, z perspektywy młodego chłopaka opowiada Witek Wilewski - autor "Z pamiętnika chłopaka ze starej Kępy, który ruszył w świat..." [...]

Zobacz też