POMIAR NA ŻYWO dzisiaj, godz 21:10 (ulica Zwycięzców)
57 aktualna temperatura -12 °C
ciśnienie 1030 hPa pm2.5 37 μg/m3
powietrze bywało lepsze wilgotność 65% pm10 51 μg/m3
czwartek , 10 października 2013 r. Zaproponuj newsa!

JESIEŃ Z AGNIESZKĄ

Jesień 2013 obfituje w wydarzenia związane z postacią Agnieszki Osieckiej – królowej polskiej piosenki. Saska Kępa również ma swój wkład w popularyzację twórczości artystki.

Okazję do zaprezentowania jej utworów będą mieli wszyscy, którzy zgłosili się do konkursu w ramach VI Przeglądu Artystycznych Inspiracji Twórczością Agnieszki Osieckiej. Motywem przewodnim imprezy jest fragment piosenki: „Taką ścieżką mnie poprowadź”.

Piosenki autorki są uniwersalne i zawsze aktualne, dlatego od lat wzruszają i bawią w coraz ciekawszych odsłonach i interpretacjach. Zespół Szkół nr 37 im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie już po raz szósty chce uczcić artystkę organizując konkurs. Warunkiem udziału jest status ucznia. Na zgłoszenia co prawda już za późno, ale wszystkich zainteresowanych twórczością Osieckiej zapraszamy na przesłuchania konkursowe, które odbędą się 15. października w Sali widowiskowej Klubu Kultury Saska Kępa od godziny 10.

Najlepsi wykonawcy zaprezentują się na koncercie galowym – 19. Października (sobota), również w Sali Klubu Kultury o godzinie 16:00. Zapraszamy.

P.S 9 października obchodziliśmy 77 rocznicę urodzin Agnieszki!

Ważne tematy

Tramwaj na Gocław przez Saską Kępę

Dołącz do naszej społeczności

Polecamy: czekoladowy telegram

Chocolissimo