11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
wtorek, 2 lipca 2013 r.

Wakacyjne atrakcje dla dzieci w Kinie Praha!

Zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami na Wakacje w Kinie Praha. Podczas lata w Kinie Praha odbędą się poranne projekcje ulubionych bajek połączone z ciekawymi warsztatami dla dzieci. Od 1 lipca do 31 sierpnia zostaną pokazane m.in.: "Uniwersytet potworny", "Minionki rozrabiają", "Smerfy 2", "Mambo, Lula i piraci", "Tajemnica zielonego królestwa", "Thor ratuje przyjaciół", "Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta", "Krudowie" i wiele innych. Po projekcjach bajek, od poniedziałku do piątku od godz. 12.00 zapraszamy na artystyczne i edukacyjne warsztaty dla dzieci m.in.: warsztaty plastyczne, taneczne, teatralne, yoga dla dzieci czy warsztaty językowe. Na wszystkie warsztaty obowiązują rezerwacje - ilość miejsc jest ograniczona.Warsztaty dla dzieci

Przez całe wakację będę się odbywać zróżnicowane warsztaty:

 • warsztaty plastyczne - W kąciku malucha dzieci będą malować, rysować, wyklejać kolaże z papieru i krepiny, tworzyć papierowe zwierzątka z prostych form geometrycznych oraz składać i ozdabiać papierowe motyle itd.
 • warsztaty teatralno-taneczne - Podczas warsztatów dzieci nauczą się elementów scenicznych, będą pracować nad tekstem, wykorzystywać emocje i ruch ciała w zabawie, odgrywać scenki teatralne. Organizatorem zajęć jest All-fredka Sylwia Bocian.
 • warsztaty jogi dla dzieci - Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, podczas której dzieci nabywają koordynację ruchu, ale także umiejętności koncentracji i poprawnego oddechu. Na poziomie fizycznym joga rozwija u dzieci zręczność i elastyczność, ćwiczy prawidłową postawę ciała. Organizatorem warsztatów jest Szkoła Yoga.Ma.
 • warsztaty językowe - angielski dla dzieci - To zajęcia wypełnione zabawą, podczas której dzieci uczą się języka w przyjemnej atmosferze pełnej wesołych piosenek, gier i zabaw, angażującej wszystkie zmysły dzieci. Zapraszamy na zajęcia angielskiego poprzez zabawę. Organizatorem zajęć jest Centrum Językowe Together.
 • warsztaty muzyczne - Na warsztatach dzieci pochłoną smakowite dźwięki muzyki klasycznej, ale i nie tylko. Nie zabraknie kształcących zabaw przy muzyce na żywo. Podczas bajecznej opowieści dzieci zapoznają się z nowymi instrumentami. Będziemy ćwiczyć m.in.: skupienie, pamięć, koordynację słuchowo-ruchową, poczucie przestrzeni i rytmu. Organizatorem zajęć jest Mała Filharmonia Rozwoju.
 • warsztaty teatralne - Podczas warsztatów dzieci będą mogły poznać tajniki sztuki teatralnej: elementy dykcji, podstawy pantomimy oraz elementy techniki pracy z ciałem. Organizatorem zajęć jest Czwarta Ściana.
 • warsztaty plastyczno-recyclingowe - Plastyczne warsztaty kreatywne, pobudzające dziecięcą wyobraźnię. Zajęcia plastyczne z wykorzystaniem materiałów recycling-owych rozwijają wyobraźnię, poszerzają horyzonty manualne, a także uczą, jak żyć w zgodzie z naturą. Wykorzystując materiały przyjazne środowisku, dzieci wyczarują coś niesamowitego! Organizatorem warsztatów są Fraszki Igraszki.
 • warsztaty edukacyjno-zabawowe - Podczas warsztatów dzieci same będą mogły przeprowadzić eksperymenty, wcielić się w ulubionych bohaterów z bajek, przez co wzbogacają kreatywność myślenia. Warsztaty uczą przez zabawę. Dlatego dzieci wszystko szybko i łatwo zapamiętują. Ponadto, na zajęciach podopieczni wszystko robią samodzielnie. Organizatorem zajęć jest Podróżnik, wyprawa w świat nauki.
 • warsztaty edukacyjno-plastyczne - Warsztaty te to przygoda, zabawa, a zarazem edukacja dla dzieci. Najmłodsi poznają świat książek, ożywiają pchełki, zaprzyjaźniają się z Zuzią, tworzą magiczne zabawki recyclingowe. Organizatorem warsztatów jest Tashka.
 • Poranki muzyczno - filmowe "Tańcograjki" oraz poranki teatralno - filmowe z Teatrzykiem Raz-Dwa-Trzyk. Podczas poranków muzyczno - filmowych "Tańcograjki" dzieci mają okazje poznać dawne instrumenty, natomiast podczas poranków teatralnych "Teatrzyk Raz-Dwa-Trzyk" prezentuje spektakle teatru lalek z muzyką na żywo. Po spotkaniach odbywają się projekcje bajek. W sobotę i niedzielę poranki dla dzieci odbędą się o godz. 10.30.

Szczegółowy program znajdziecie na www.kinopraha.pl
Na wszystkie warsztaty obowiązują rezerwacje
- ilość miejsc ograniczona!
Informacje oraz rezerwacje pod numerem telefonu: 22 343 03 02

Ceny biletów:
 • 10 zł - cena dotyczy bajek od poniedziałku do piątku, które zaczynają się od godz.10:00-10:30
 • 15 zł - "Tańcograjki" (sobota) oraz poranki teatralno-filmowe (niedziela)

Polecamy!

Tagi: Kino

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!
Zobacz również
Rusza kino letnie na Pradze Południe

Rusza kino letnie na Pradze Południe

wtorek, 14.07.2020 8

15 lipca na Kamionkowskich Błoniach Elekcyjnych rozpocznie się cykl kina francuskiego w ramach Filmowej Stolicy Lata. Seanse w tym miejscu będą się odbywać w każdą środę aż do 19 sierpnia. [...]

PROM Kultury wraca po przerwie

PROM Kultury wraca po przerwie

sobota, 27.06.2020 28

4 lipca zostanie ponownie otwarty PROM Kultury przy ulicy Brukselskiej 23. Czekają na nas liczne atrakcje. [...]

Kino plenerowe w Parku Skaryszewskim

Kino plenerowe w Parku Skaryszewskim

środa, 13.07.2016 42

Już po raz 11. Warszawa stała się Filmową Stolicą Lata. Przygotujcie się na wakacyjną kinową ucztę - od lipca do sierpnia można obejrzeć blisko 200 filmów w 20 stołecznych parkach. Jak co roku w każdym miejscu prezentowany jest inny cykl tematyczny. W zróżnicowanym repertuarze odnajdą się m.in. fani Woody’ego Allena, miłośnicy dreszczowców czy thrillerów politycznych. [...]

Czeski Przegląd Filmowy w Kinie Praha

Czeski Przegląd Filmowy w Kinie Praha

poniedziałek, 10.06.2013

Kino Praha i Czeskie Centrum zaprasza na Czeski Przegląd Filmowy Praga/Praha w dniach 14-16 czerwca. Zapraszamy na przegląd najlepszych filmów czeskich z ostatnich lat oraz klasykę kina naszych południowych sąsiadów. Bilety tylko 7 złotych! [...]

Zobacz też