11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
poniedziałek, 24 września 2012 r.

Zamów jedzenie z Pyszne.pl!

Jeśli lubisz próbować różnych kuchni bez wychodzenia z domu, nasza dzisiejsza propozycja na pewno Cię zaciekawi! Poznajcie serwis Pyszne.pl!

Pyszne.pl! to drugi pod względem ilości dostępnych restauracji serwis do zamawiania jedzenia online w Polsce. Oferuje usługi w 18 miastach w kraju poprzez 450 partnerskich restauracji. Do końca roku liczba restauracji ma wzrosnąć nawet do 1000. Wśród dostępnych restauracji znajdziecie bogatą ofertę restauracji z Warszawy, a także samej Pragi-Południe. W ofercie restauracji nie zabrakło również naszych restauracji z Saskiej Kępy.

Twórcy Pyszne.pl! zaprojektowali intuicyjny serwis, maksymalnie upraszczając procedurę zamawiania jedzenia do domu i biura. Nowoczesnym i wyróżniającym Pyszne.pl rozwiązaniem jest możliwość zapłaty za posiłek online: szybkim przelewem, kartą kredytową lub przez PayPal. Oprócz tej formy można również zapłacić gotówką u dostawcy.

Zamówienie posiłku złożone poprzez serwis przesyłane jest na drukarkę GPRS, która znajduje się w restauracji a następnie potwierdzane mailowo oraz poprzez sms. W planach jest także stworzenie bezpłatnej aplikacji na smartphony, która zapewni łatwy dostęp do serwisu i umożliwi złożenie i opłacenie zamówienia bez dostępu do komputera. Ponadto, serwis Pyszne.pl oferuje swoim użytkownikom system ocen pozwalający im dzielić się opiniami na temat restauracji. Przy każdym zamówieniu klient zbiera też punkty lojalnościowe, które może wymienić na darmowy posiłek.

Pyszne.pl to także bardzo aktywny fanpage na facebooku, który na chwilę obecną ma ponad 12 tysięcy użytkowników. Dzięki częstym aktualizacjom fani mogą śledzić nowości w serwisie i brać udział w licznych konkursach i promocjach.

Serwis został założony w 2010 roku w Zgorzelcu przez dwóch braci - Arka i Marcina Krupicz oraz ich wspólnika Piotra Czajkowskiego. Obecnie serwis należy do niemieckiej grupy yd. Yourdelivery. Grupa yourdelivery jest liderem na europejskim rynku zamawiania jedzenia online. Powstała w 2009 roku wraz z niemieckim serwisem lieferando.de. Funkcjonuje również w Austrii, Szwajcarii, Francji, a obecnie także w Polsce. W planach rozwoju firmy jest także wejście na rynek hiszpański, pod koniec 2012 roku.

Bądźcie czujni - dzisiaj konkurs, w którym do wygrania będzie 6 voucherów do wydania w serwisie Pyszne.pl. Śledźcie naszego fanpaga Saska Kępa z pasją o godzinie 21:00!

Tagi: Pyszne.pl, Restauracja

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!
Zobacz również
Spotkanie awangardy z tradycją...

Spotkanie awangardy z tradycją...

niedziela, 7.10.2018

Z wielką radością chcielibyśmy poinformować o nowej serii artykułów na naszym portalu, która będzie opiewać w smaczne jedzenie, wegetarianizm, weganizm i wege, czyli przewodnik w odcinkach: gdzie zjeść wege na Saskiej. [...]

Poproszę jedną rolkę na wynos...

Poproszę jedną rolkę na wynos...

czwartek, 2.03.2017 28

Od połowy stycznia na ulicy Francuskiej działa nowy lokal - Sushi Roll. [...]

Zobacz też