11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
czwartek, 2 marca 2017 r.
Artykuł sponsorowany

Poproszę jedną rolkę na wynos...

Od połowy stycznia na ulicy Francuskiej działa nowy lokal - Sushi Roll.

SushiRoll to sieć lokali oferujących sushi w formie rolek typu grab & go. Wprowadza ona nową serię promocji oraz zaprasza do dwóch nowych lokali w tym jednym nowo otwartym na naszej Saskiej Kępie, a dokładnie przy ulicy Francuskiej oraz w samym centrum Warszawy na ulicy Marszałkowskiej!

SushiRoll w swojej ofercie posiada 10 rolek z m.in. krewetkami w winie, pieczonym łososiem, tuńczykiem oraz kurczakiem panko.

SushiRoll jest idealnym rozwiązaniem na szybką a zarazem zdrową przekąskę. Lokale z sushi oczywiście nie są żadną nowością, ale SushiRoll postawiło jednak na innowacyjność poprzez wspomnianą wyżej sprzedaży swojego sushi w formie grab & go. Wybraną rolkę otrzymujemy błyskawicznie, zapakowaną w pudełko z wybranym sosem lub owiniętą w estetyczny papier.

W lokalach SushiRoll każdy znajdzie coś dla siebie. Można również skorzystać ze specjalnych okazji zniżkowych, a także z cyklicznej promocji „Rolka Tygodnia”. Polega ona na tym, że każdego tygodnia wybrana rolka jest 20% tańsza. Zachęcamy do spróbowania!

SushiRoll
ul. Francuska 25A

Pon-Czw 12.00 - 21.00
Pt-Sob 12.00 - 22.00
Niedz 12.00 - 21.00
www.sushi-roll.pl

Tagi: Japońska, Jedzenie, Restauracja, Sushi

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!

Zobacz też