30 aktualna temperatura 11 °C
ciśnienie 1014 hPa pm2.5 18 μg/m3
Dobre powietrze. wilgotność 83% pm10 24 μg/m3
poniedziałek, 11 marca 2019 r.

Wyprzedaż garażowa na Saskiej Kępie po raz trzynasty!

Wyprzedaż garażowa powraca na Saską Kępę. W tym roku wyjątkowo wcześnie poznaliśmy jej termin, tegoroczna edycja handlu pod gołym niebem odbędzie się w niedzielę 2 czerwca.

Wyprzedaż garażowa powraca na Saską Kępę. Tegoroczna edycja handlu pod gołym niebem odbędzie się w niedzielę 2 czerwca.

Wyprzedaż garażowa to akcja, w ramach której można sprzedawać różnego rodzaju przedmioty codziennego użytku. Wydarzenie odbywa się nie tylko na Saskiej Kępie, ale również w innych dzielnicach takich jak; Wola, Sadyba czy Służew, jako inicjatywa lokalnych środowisk. Jest to doskonała okazja do nabycia wielu użytecznych, często niedostępnych w sklepach rzeczy w niższej cenie. Akcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców, nie tylko ze względu na możliwość sprzedania niepotrzebnych już rzeczy, ale również z uwagi na panującą dobrą atmosferę.

Dwunasta edycja wyprzedaży garażowej w naszej dzielnicy odbędzie się w niedzielę 2 czerwca w godzinach 10.00 - 16.00. Zanim jednak ktoś zdecyduje się na udział w tym wydarzeniu, warto wcześniej zapoznać się z regulaminem tej akcji.

  • W wyprzedaży garażowej mogą wziąć udział wszyscy chętni, z wyjątkiem firm zajmujących się profesjonalnie sprzedażą.
  • Sprzedaż odbywa się na samodzielnie stworzonych i oznakowanych stoiskach.
  • Stoisko powinno znajdować się w obrębie własnej (lub udostępnionej) posesji. Nie wolno wystawiać się na ulicach, placach, parkach, itp.
  • Zabroniony jest handel przedmiotami nie dopuszczonymi do sprzedaży lub wymagającymi koncesji (np. broń, alkohol, itd.).
  • Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty.
  • Sprzedaż przedmiotów używanych nie podlega podatkowi VAT.
  • Oferowane ceny nie powinny być wygórowane.
  • Zgłoszenia można przesyłać na adres e-mailowy: wyprzedaz.saskakepa@gmail.com.

Warto wysyłać swoje zgłoszenie, aby organizatorzy wyprzedaży umieścili na mapie punkt, w którym będzie usytuowane Wasze stoisko.

Tagi: Wyprzedaż Garażowa

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!
Zobacz również
Wyprzedaż garażowa już w niedzielę

Wyprzedaż garażowa już w niedzielę

czwartek, 14.06.2018 27

Wyprzedaż garażowa na Saskiej Kępie to jedno z największych takich wydarzeń w Warszawie. Już w najbliższą niedzielę nasi sąsiedzi otworzą swoje bramy i garaże [...]

Wyprzedaż garażowa 2018

Wyprzedaż garażowa 2018

poniedziałek, 7.05.2018 25

Wyprzedaż garażowa powraca na Saską Kępę. Tegoroczna edycja handlu pod gołym niebem odbędzie się w niedzielę 17 czerwca. [...]

Wyprzedaż garażowa 2016

Wyprzedaż garażowa 2016

wtorek, 3.05.2016 27

Trwają zgłoszenia do tegorocznej 10. Wyprzedaży Garażowej która odbędzie się już w czerwcu! W wyprzedaży może wziąć udział każdy. Osoby które zgłoszą swój udział organizatorom... [...]

Wyprzedaż garażowa

Wyprzedaż garażowa

poniedziałek, 17.06.2013 149

Wyprzedaż garażowa na Kępie już w niedzielę. To dobry moment na pozbycie się mniej potrzebnych rzeczy i na chwilę rozmowy z sąsiadami! [...]

Zobacz też