15 aktualna temperatura 2 °C
ciśnienie 1032 hPa pm2.5 9 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 81% pm10 11 μg/m3
poniedziałek, 7 maja 2018 r. Damian

Wyprzedaż garażowa 2018

Wyprzedaż garażowa powraca na Saską Kępę. Tegoroczna edycja handlu pod gołym niebem odbędzie się w niedzielę 17 czerwca.

Wyprzedaż garażowa to akcja, w ramach której można sprzedawać różnego rodzaju przedmioty codziennego użytku. Wydarzenie odbywa się nie tylko na Saskiej Kępie, ale również w innych dzielnicach takich jak; Wola, Sadyba czy Służew, jako inicjatywa lokalnych środowisk. Jest to doskonała okazja do nabycia wielu użytecznych, często niedostępnych w sklepach rzeczy w niższej cenie. Akcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców, nie tylko ze względu na możliwość sprzedania niepotrzebnych już rzeczy, ale również z uwagi na panującą dobrą atmosferę.

Dwunasta edycja wyprzedaży garażowej w naszej dzielnicy odbędzie się w niedzielę 17 czerwca w godzinach 10.00 - 16.00. Zanim jednak ktoś zdecyduje się na udział w tym wydarzeniu, warto wcześniej zapoznać się z regulaminem tej akcji.

  • W wyprzedaży garażowej mogą wziąć udział wszyscy chętni, z wyjątkiem firm zajmujących się profesjonalnie sprzedażą.
  • Sprzedaż odbywa się na samodzielnie stworzonych i oznakowanych stoiskach.
  • Stoisko powinno znajdować się w obrębie własnej (lub udostępnionej) posesji. Nie wolno wystawiać się na ulicach, placach, parkach, itp.
  • Zabroniony jest handel przedmiotami nie dopuszczonymi do sprzedaży lub wymagającymi koncesji (np. broń, alkohol, itd.).
  • Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty.
  • Sprzedaż przedmiotów używanych nie podlega podatkowi VAT.
  • Oferowane ceny nie powinny być wygórowane.
  • Zgłoszenia można przesyłać na adres e-mailowy: wyprzedaz.saskakepa@gmail.com.

Warto wysyłać swoje zgłoszenie, aby organizatorzy wyprzedaży umieścili na mapie punkt, w którym będzie usytuowane Wasze stoisko.

Tego samego dnia (17 czerwca) odbędą się też wybory do rady osiedla Saska Kępa. Będziemy wtedy mogli zagłosować na osoby, które aktywnie będą nas reprezentować w samorządzie mieszkańców o czym pisaliśmy w jednym z poprzednich tekstów.

Zapraszamy Was zarówno do udziału w tegorocznej wyprzedaży garażowej jak to aktywnego udziału w wyborach do rad osiedli.

Tagi: Wyprzedaż Garażowa

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!
Zobacz również
Wyprzedaż garażowa na Saskiej Kępie po raz trzynasty!

Wyprzedaż garażowa na Saskiej Kępie po raz trzynasty!

poniedziałek, 11.03.2019 35

Wyprzedaż garażowa powraca na Saską Kępę. W tym roku wyjątkowo wcześnie poznaliśmy jej termin... [...]

Wyprzedaż garażowa już w niedzielę

Wyprzedaż garażowa już w niedzielę

czwartek, 14.06.2018 27

Wyprzedaż garażowa na Saskiej Kępie to jedno z największych takich wydarzeń w Warszawie. Już w najbliższą niedzielę nasi sąsiedzi otworzą swoje bramy i garaże [...]

Wyprzedaż garażowa 2016

Wyprzedaż garażowa 2016

wtorek, 3.05.2016 27

Trwają zgłoszenia do tegorocznej 10. Wyprzedaży Garażowej która odbędzie się już w czerwcu! W wyprzedaży może wziąć udział każdy. Osoby które zgłoszą swój udział organizatorom... [...]

Wyprzedaż garażowa

Wyprzedaż garażowa

poniedziałek, 17.06.2013 149

Wyprzedaż garażowa na Kępie już w niedzielę. To dobry moment na pozbycie się mniej potrzebnych rzeczy i na chwilę rozmowy z sąsiadami! [...]

Zobacz też