11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
poniedziałek, 7 maja 2018 r. Damian

Wyprzedaż garażowa 2018

Wyprzedaż garażowa powraca na Saską Kępę. Tegoroczna edycja handlu pod gołym niebem odbędzie się w niedzielę 17 czerwca.

Wyprzedaż garażowa to akcja, w ramach której można sprzedawać różnego rodzaju przedmioty codziennego użytku. Wydarzenie odbywa się nie tylko na Saskiej Kępie, ale również w innych dzielnicach takich jak; Wola, Sadyba czy Służew, jako inicjatywa lokalnych środowisk. Jest to doskonała okazja do nabycia wielu użytecznych, często niedostępnych w sklepach rzeczy w niższej cenie. Akcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców, nie tylko ze względu na możliwość sprzedania niepotrzebnych już rzeczy, ale również z uwagi na panującą dobrą atmosferę.

Dwunasta edycja wyprzedaży garażowej w naszej dzielnicy odbędzie się w niedzielę 17 czerwca w godzinach 10.00 - 16.00. Zanim jednak ktoś zdecyduje się na udział w tym wydarzeniu, warto wcześniej zapoznać się z regulaminem tej akcji.

  • W wyprzedaży garażowej mogą wziąć udział wszyscy chętni, z wyjątkiem firm zajmujących się profesjonalnie sprzedażą.
  • Sprzedaż odbywa się na samodzielnie stworzonych i oznakowanych stoiskach.
  • Stoisko powinno znajdować się w obrębie własnej (lub udostępnionej) posesji. Nie wolno wystawiać się na ulicach, placach, parkach, itp.
  • Zabroniony jest handel przedmiotami nie dopuszczonymi do sprzedaży lub wymagającymi koncesji (np. broń, alkohol, itd.).
  • Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty.
  • Sprzedaż przedmiotów używanych nie podlega podatkowi VAT.
  • Oferowane ceny nie powinny być wygórowane.
  • Zgłoszenia można przesyłać na adres e-mailowy: wyprzedaz.saskakepa@gmail.com.

Warto wysyłać swoje zgłoszenie, aby organizatorzy wyprzedaży umieścili na mapie punkt, w którym będzie usytuowane Wasze stoisko.

Tego samego dnia (17 czerwca) odbędą się też wybory do rady osiedla Saska Kępa. Będziemy wtedy mogli zagłosować na osoby, które aktywnie będą nas reprezentować w samorządzie mieszkańców o czym pisaliśmy w jednym z poprzednich tekstów.

Zapraszamy Was zarówno do udziału w tegorocznej wyprzedaży garażowej jak to aktywnego udziału w wyborach do rad osiedli.

Tagi: Wyprzedaż Garażowa

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!
Zobacz również
Wyprzedaż garażowa na Saskiej Kępie

Wyprzedaż garażowa na Saskiej Kępie

niedziela, 9.05.2021

W niedzielę 20 czerwca odbędzie się czternasta edycja wyprzedaży garażowej na Saskiej Kępie. To kolejna okazja, aby nabyć używane przedmioty będące wciąż w dobrym stanie za okazyjną cenę. [...]

Wyprzedaż garażowa na Saskiej Kępie po raz trzynasty!

Wyprzedaż garażowa na Saskiej Kępie po raz trzynasty!

poniedziałek, 11.03.2019 35

Wyprzedaż garażowa powraca na Saską Kępę. W tym roku wyjątkowo wcześnie poznaliśmy jej termin... [...]

Wyprzedaż garażowa już w niedzielę

Wyprzedaż garażowa już w niedzielę

czwartek, 14.06.2018 27

Wyprzedaż garażowa na Saskiej Kępie to jedno z największych takich wydarzeń w Warszawie. Już w najbliższą niedzielę nasi sąsiedzi otworzą swoje bramy i garaże [...]

Wyprzedaż garażowa 2016

Wyprzedaż garażowa 2016

wtorek, 3.05.2016 27

Trwają zgłoszenia do tegorocznej 10. Wyprzedaży Garażowej która odbędzie się już w czerwcu! W wyprzedaży może wziąć udział każdy. Osoby które zgłoszą swój udział organizatorom... [...]

Zobacz też