POMIAR NA ŻYWO dzisiaj, godz 09:50 (ulica Zwycięzców)
13 aktualna temperatura 17 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 8 μg/m3
wspaniałe powietrze! wilgotność 57% pm10 11 μg/m3
czwartek, 26 kwietnia 2018 r.
Artykuł sponsorowany

Konkurs Piosenki Francuski powraca

Z radością informujemy o przygotowaniach do kolejnej edycji Konkursu Piosenki Francuskiej. Można się już zgłaszać.

Do 21 maja 2018 roku można się zgłaszać do VI edycji Konkursu Piosenki Francuskiej. Jest to doskonała okazja, aby rozwinąć swój talent wokalny oraz podszlifować znajomość języka francuskiego.

Urząd Dzielnicy Praga Południe wraz z Francusko-Polską Izbą Gospodarczą CCIFP zapraszają zainteresowane osoby do wzięcia udziału w szóstej edycji Konkursu Piosenki Francuskiej. Do wydarzenia mogą się zgłaszać uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadpodstawowych znajdujących się w obrębie Miasta Stołecznego Warszawy. Podczas trwania eliminacji do półfinału, każdy uczestnik będzie zobowiązny przygotować dwie piosenki w tym przynajmniej jedną w języku francuskim.

Finaliści Konkursu Piosenki Francuskiej wystąpią na koncercie podczas Dnia Francuskiego w Warszawie 8 lipca. Na zwycięzców czekają bardzo ciekawe nagrody, a finalista otrzyma m.in. weekendowy voucher na wyjazd dla dwóch osób do Paryża.

Konkurs Piosenki Francuskiej jest bardzo dobrą inicjatywą, która pozwala młodym, zdolnym ludziom poszerzać swoje doświadczenia oraz sprzyja w udoskonalaniu swoich umiejętności zarówno językowych jak i wokalnych. Ponadto młodzież biorąca udział w tym wydarzeniu ma okazję przezwyciężyć lęki związane z wystąpieniami publicznymi.

Konkurs cieszy się sporym powodzeniem, dlatego mamy nadzieję, że w przyszłym roku odbędzie się kolejna odsłona tego przedsięwzięcia.

Regulamin Konkursu można przejrzeć na stronie przygotowanej przez Urząd Dzielnicy.

Wydarzenie na Facebook

Tagi: Konkurs Piosenki Francuskiej, Dzień Francji

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!