sobota , 8 października 2011 r.
Zaproponuj newsa!

Kolejny numer "Saskiej Kępy"!

Z przyjemnością informujemy, że po wakacyjnej przerwie ukazał się kolejny, trzeci, numer periodyku „Saska Kępa”. Tym razem tematem przewodnim są niedzielne wybory. Aby ułatwić podjęcie decyzji naszym czytelnikom, gazeta zorganizowała debaty między kandydatami największych ugrupować, co ważne, kandydatami związanymi z Kępą. Obszerne skróty udostępniliśmy na naszych łamach. Nie zapominając o naszej dzielnicy zamieściliśmy także teksty o ważnych lokalnych sprawach, od małej czarnej na Francuskiej poczynając, na budżecie Pragi Południe kończąc.

Jak zwykle, bezpłatne egzemplarze można znaleźć w lokalach i sklepach Saskiej Kępy. Mamy nadzieję, że dostarczymy użytecznych informacji i materiału do przemyśleń. Zapraszamy więc do lektury ale także do współpracy ! „Saska Kępa” jest bowiem periodykiem o Kępie, dla jej mieszkańców, tworzonym przez nich samych.

Grzegorz Zatryb
Redaktor Naczelny
Gazeta.Saska.Kepa@wp.pl

Tagi: Gazeta Saska Kępa,

Zobacz również

Stowarzyszenie ŁADna Kępa odpowiada

Stowarzyszenie ŁADna Kępa odpowiada

czwartek, 07.03.2013 1

Kilka dni temu w Gazecie Saska Kępa pojawił się artykuł dotyczący działań Stowarzyszenia ŁADna Kępa, jego członkowie nie zgadzając się z tą treścią poprosili nas o opublikowanie ich odpowiedzi. [...]

Dołącz do naszej społeczności

Napisz do nas!

Zaproponuj newsa