11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Bez. Tie Guan Yin. ani rusz

9 maja 2019 r. godz. 19:30 - 21:00

Busy Bee, Klimatyczny Coworking na Saskiej Kępie ul. Libijska 10C

Zaczyna kwitnąć bez. Tak się stało, że mi się to kojarzy z legendarną herbatą Tie Guan Yin (Żelazna Bodhisattwa Miłosierdzia) Ten jasny oolong ma wyraźne kwiatowe nuty w aromacie. Tie Guan Yin otrzymała tytuł herbaty roku 2007, w konkursie Towarzystwa Miłośników Herbaty. Żeby skosztować tej herbaty nie ma lepszej pory niż teraz - kiedy kwitną bzy.. Więc zapraszam was do udziału w wydarzeniu.

Tak się stało, że w moich zbiorach herbacianych nazbierało się z 5 różnych herbat Tie Guan Yin. Jedna jest przywieziona z Chin przez przyjaciółkę i podróżniczkę Chryścinę. Kolejną ma w ofercie ARTI UNICI world. Jeszcze jedną mam od TheTea. Jest wśród nich też dość rzadka Shu Tie Guan Yin od Herbaty Czas. I w końcu też mam taką, którą dostałem podczas Światowego dnia Tai Chi w prezencie od uczestniczki pokazu parzenia herbaty.

Czym się różnią? Czy się różnią? Jakie są? Tego można będzie dowiedzieć się podczas półtoragodzinnych spotkań już na początku maja.

Spotykamy się tradycyjnie w Busy Bee - by praca była przyjemnością, przy ładnej pogodzie usiądziemy w ogródku lub na tarasie.;)

Chętnych na udział w tym wydarzeniu zapraszam do kontaktu ze mną za pomocą maila ivan@zielonaiczarna.pl lub piszcie wiadomości do strony Herbata i Feng Shui - ZielonaiCzarna.pl.

Koszt udziału to 20zł od osoby lub 30zł, jeśli ktoś chce przyjść na dwa spotkania.
Ilość osób jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Bez... Tie Guan Yin... ani rusz!

Powrót

Zobacz też