11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
Busy Bee, Klimatyczny Coworking na Saskiej Kępie

ul. Libijska 10C
Saska Kępa, Praga Południe


Nasza ocena
średnia: 5.00 , głosów: 2.


Informacje o miejscu
W Busy Bee stworzysz profesjonalny wizerunek swojej firmy, nawet jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę jako przedsiębiorca. Korzystaj z przywileju, jaki daje Ci własny biznes i pracuj w luźnej atmosferze, wtedy, kiedy masz na to ochotę i za cenę, na którą cię stać.W naszym biurze znajdziesz wiele ciekawie zaprojektowanych zakamarków, z których na pewno wybierzesz odpowiednie dla siebie miejsce do pracy. Możesz zająć miejsce przy biurku (od 100zł netto/mc), w wygodnym fotelu, dzieląc przestrzeń z innymi coworkerami, korzystając z szybkiego Internetu oraz wielofunkcyjnej drukarki. Przyjdź i spróbuj – pierwszy dzień dostaniesz gratis, bez żadnych zobowiązań.



Wolisz zamknąć się w pokoju i popracować w ciszy? A może twoja firma liczy już kilka osób? Wybierz jedno z 2-7 osobowych mikrobiur (od 1750zł netto/mc), które zaaranżujesz według własnego uznania, dysponując naszymi meblami i dodatkami. W dużej kuchni pogadasz przy kawie, którą tak jak i wodę czy herbatę dostaniesz gratis, bez ograniczeń, a na antresoli możesz odpocząć na materacach lub pobujać się w hamaku. Latem odetchniesz pełną piersią pracując na tarasie pod konarami ogromnego orzecha lub w zadbanym ogrodzie.



Jeśli potrzebujesz sali na spotkanie lub szkolenie, proponujemy ci do wyboru:
  • kameralną, 4-osobową salkę z tablicą oraz stołem z czterema wygodnymi krzesłami (od 30zł netto/h)
  • lub dużą, 30 m2 salę z wyjściem do ogrodu, tablicą i flipchartem, w której ustawimy to, czego potrzebujesz - stół konferencyjny z krzesłami, same krzesła, wielkie pufy, a może maty… (od 70zł netto/h)
  • Szukasz większej przestrzeni na luźny event biznesowy czy wernisaż swoich prac? Możemy wynająć Ci nasze biuro – 40 m2 open space z kominkiem i galeriowym oświetleniem oraz wyjściem na wielki taras + antresola „chillout” z materacami i hamakami + zaplecze socjalne – kuchnia, łazienki, co razem daje ok.100m2 do wynajęcia , a do tego ogród do dyspozycji (od 1500zł za dzień – tylko w weekendy)
  • Dodatkowo wypożyczymy ci rzutnik i ekran projekcyjny (od 20zł/h)

Lokalizacja, adres na mapie

Zobacz też