11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
czwartek, 21 maja 2015 r. Tekst sponsorowany

Busy Bee, Klimatyczny Coworking na Saskiej Kępie

Czy przestrzeń może mieć wpływ na jakość Twojej pracy? Pomyśl o tym gdzie pracujesz i odpowiedz sobie na kilka ważnych pytań. Może to najwyższy czas na zmiany!Wciąż próbujesz prowadzić firmę z domu, gdzie rozprasza Cię płacz dziecka, szczekanie psa, lista domowych spraw do załatwienia - pranie, sprzątanie, gotowanie? Może wybrałeś pracę w kawiarni, w której ciężko o atmosferę pracy i intymność podczas rozmów telefonicznych czy z klientami? Przydałaby Ci się profesjonalnie wyposażona sala, w której zrobisz prezentację lub poprowadzisz szkolenie, które zapadnie w pamięć uczestnikom? A może po prostu czujesz się samotny, bo nie masz z kim napić się kawy w przerwie czy przegadać nowe pomysły? Jeśli chociaż na jeno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to znak, że czas na zmiany.Przestrzeń idealna dla Ciebie

Praca nie musi się kojarzyć tylko z wielogodzinnym siedzeniem przy biurku w beznamiętnej przestrzeni. Według najnowszych trendów, miejsce do pracy powinna być zaprojektowana tak, aby każdy mógł dostosować sposób pracy do aktualnie wykonywanego zadania.

Jeśli pracujesz obecnie nad projektem wymagającym większej kreatywności , rozwiązaniem może być praca w wygodnym fotelu lub nawet w hamaku z laptopem na kolanach i z muzyką w tle. Latem dobrze zrobi ci praca na świeżym powietrzu, w zielonym ogrodzie. Jeśli twoja praca wymaga szczególnego skupienia, pewnie lepiej będzie, jeśli faktycznie usiądziesz przy wygodnym biurku w osobnym pokoju i nic nie będzie rozpraszać twojej uwagi. Ale kiedy poczujesz znużenie, twoja wydajność podniesie się, jeśli przerwiesz pracę i na kilka minut wejdziesz do strefy chillout, pogadasz z kimś o ostatnio oglądanym filmie, wypijesz kawę, pośmiejesz się z usłyszanego dowcipu, a następnie zrelaksowany i pełny energii wrócisz do pracy. Bez względu na to nad czym pracujesz przyda Ci się idealne miejsce do pracy! Takim miejscem jest, mieszczące się na Saskiej Kępie, nowo otwarte biuro coworkingowe Busy Bee. W domu pełnym ciekawie zaprojektowanych zakamarków znajdziesz dla siebie kąt do pracy, salę spotkań, czy większą salę szkoleniową. A ty nad czym dziś pracujesz? Wybierzesz biurko, hamak, czy fotel?Czym jest Busy Bee

Busy Bee to kreatywna przestrzeń coworkingowa do pracy i spotkań, mieszcząca się w pięknym, nowoczesnym domu na zielonej Saskiej Kępie, z klimatycznym ogrodem i ogromnym tarasem.

Coworking, to praca pod jednym dachem z niezależnymi przedsiębiorcami. W Busy Bee możesz dzielić przestrzeń do pracy z freelancerami różnych profesji, co bardzo często skutkuje nawiązaniem z nimi relacji biznesowych. Coworking sprzyja nawiązywaniu kontaktów, szybkiemu rozwojowi firmy, lepszej organizacji pracy, podwyższeniu poczucia własnej wartości, rozwojowi duchowemu i wymianie doświadczeń. To idealna forma pracy dla wszystkich, którzy wyznają zasadę, że biznes to relacje. Ciekawe warsztaty, w których możesz uczestniczyć, poszerzą Twoje horyzonty, wzmocnią i zmotywują do działania.

W Busy Bee stworzysz profesjonalny wizerunek swojej firmy, nawet jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę jako przedsiębiorca. Korzystaj z przywileju, jaki daje Ci własny biznes i pracuj w luźnej atmosferze, wtedy, kiedy masz na to ochotę i za cenę, na którą cię stać.W naszym biurze znajdziesz wiele ciekawie zaprojektowanych zakamarków, z których na pewno wybierzesz odpowiednie dla siebie miejsce do pracy.

Możesz zająć miejsce przy biurku (od 100zł netto/mc), w wygodnym fotelu, dzieląc przestrzeń z innymi coworkerami, korzystając z szybkiego Internetu oraz wielofunkcyjnej drukarki. Przyjdź i spróbuj – pierwszy dzień dostaniesz gratis, bez żadnych zobowiązań.

Wolisz zamknąć się w pokoju i popracować w ciszy? A może twoja firma liczy już kilka osób? Wybierz jedno z 2-7 osobowych mikrobiur (od 1750zł netto/mc), które zaaranżujesz według własnego uznania, dysponując naszymi meblami i dodatkami.

W dużej kuchni pogadasz przy kawie, którą tak jak i wodę czy herbatę dostaniesz gratis, bez ograniczeń, a na antresoli możesz odpocząć na materacach lub pobujać się w hamaku. Latem odetchniesz pełną piersią pracując na tarasie pod konarami ogromnego orzecha lub w zadbanym ogrodzie.

Jeśli potrzebujesz sali na spotkanie lub szkolenie, proponujemy ci do wyboru:
  • kameralną, 4-osobową salkę z tablicą oraz stołem z czterema wygodnymi krzesłami (od 30zł netto/h)
  • lub dużą, 30 m2 salę z wyjściem do ogrodu, tablicą i flipchartem, w której ustawimy to, czego potrzebujesz - stół konferencyjny z krzesłami, same krzesła, wielkie pufy, a może maty… (od 70zł netto/h)
  • Szukasz większej przestrzeni na luźny event biznesowy czy wernisaż swoich prac? Możemy wynająć Ci nasze biuro – 40 m2 open space z kominkiem i galeriowym oświetleniem oraz wyjściem na wielki taras + antresola „chillout” z materacami i hamakami + zaplecze socjalne – kuchnia, łazienki, co razem daje ok.100m2 do wynajęcia , a do tego ogród do dyspozycji (od 1500zł za dzień – tylko w weekendy)
  • Dodatkowo wypożyczymy ci rzutnik i ekran projekcyjny (od 20zł/h)

Bez względu na to, którą część Busy Bee wybierzesz, profesjonalnie obsłużymy twoich klientów, przygotujemy kawę lub herbatę, zaprosimy ich do odpowiedniej sali, a jeśli zechcesz, zamówimy dla was lunch czy przekąski.Jeśli tego potrzebujesz, zajmiemy się również obsługą twojej korespondencji, wyślemy lub odbierzemy paczkę, zamówimy kuriera, itp. (od 100zł/netto).

Przyjdź, wypróbuj za darmo i rozwiń swój Beeznes w Busy Bee! Pierwszy dzień gratis!

Busy Bee, Klimatyczny Coworking
ul. Libijska 10C
tel: 508 151 010
www.busy-bee.pl
FACEBOOK
Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!

Zobacz też