POMIAR NA ŻYWO dzisiaj, godz 15:00 (ulica Zwycięzców)
11 aktualna temperatura 13 °C
ciśnienie 1028 hPa pm2.5 7 μg/m3
wspaniałe powietrze! wilgotność 61% pm10 9 μg/m3
piątek, 23 sierpnia 2013 r.

Podaruj książkę lub grę planszową

Masz w domu za dużo książek i magazynów? A może na półkach zalegają nieużywane już gry planszowe? Przynieś je do Klubu Kultury na Saskiej Kępie!Klub Kultury Saska Kępa organizuje zbiórkę książek oraz gier planszowych, aby z zebranych pozycji utworzyć bogatą i ciekawą czytelnię. Będzie ona mieścić się w kawiarni na dachu budynku Klubu przy ul. Brukselskiej 23.
Książki oraz gry można przynosić do Klubu do końca sierpnia między godzinami 12 a 20. Ponadto, zbiorami będzie się można także wymieniać.

Klub Kultury na Saskiej Kępie powstał w 2011 roku i jest filią Centrum Promocji Kultury Praga Południe przy ul. Podskarbińskiej 2. Budynek ma ponad tysiąc sześćset metrów kwadratowych, a jego architektura nawiązuje do lat dwudziestych oraz trzydziestych dwudziestego wieku, kiedy w budownictwie Saskiej Kępy obowiązywał funkcjonalizm.

Na parterze znajdują się m.in sala konferencyjna, galeria sztuki czy sala taneczna. Na pierwszym piętrze możemy znaleźć salę z ekranem do projekcji filmowych, scenę oraz widownię na sto pięćdziesiąt miejsc siedzących. Na dachu zaś utworzony jest taras z powierzchnią widokową oraz kawiarnią.
W klubie organizowane są wieczorki taneczne, wernisaże czy pokazy filmowe.

Źródło: cpk.art.pl
Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!

Polecamy: Kwiaty nie tylko na dzień kobiet