11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
środa, 19 czerwca 2013 r.

Konkurs - smukła sylwetka z Salonem Futuro!

Salon futuro zaprasza Was do kolejnego konkursu! Przypominamy, że Salon Urody Futuro znajdujący się w sąsiedztwie Saskiej Kępy przy Rondzie Wiatraczna. Salon oferuje zabiegi pielęgnacyjne i regeneracyjne skóry, twarzy, dłoni oraz całego ciała, wizaż i usługi fryzjerskie.


Jak wziąć udział w konkursie?

Należy odpowiedzieć na pytanie: Jakie słowo kluczowe kojarzy się Tobie "Z WYSZCZUPLANIEM" na wiosnę i lato?

Najbardziej trafna odpowiedź zostanie nagrodzona!

Konkurs trwa od 12 czerwca do 12 lipca. Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres kontakt@salonfuturo.pl z dopiskiem KONKURS. Lista osób nagrodzonych zostanie umieszczona na stronie internetowej Salonu i na Facebook'u.Co do wygrania?

Nagroda to dwa zabiegi wyszczuplające RF Falami Radiowymio wartości 1400 zł na dwie partie ciała-do wyboru. Wygrany Voucher będzie można wykorzystać przez 1 m-c od daty wręczenia. Vouchera nie można wymienić na gotówkę i nie podlega on wymianie na inny zabieg.

Opis zabiegu:
Dostarczone ciepło na wybranej partii skóry podgrzewa tłuszcz w jej komórce, a następnie doprowadza do jego rozkładu i poprzez błonę wydostaje się na zewnątrz. Kolejnym etapem jest proces metaboliczny organizmu (zawdzięczany naszej wątrobie) w którym tłuszcz w procesie wymiany jest wydalany z organizmu. Jest to zabieg,który zmniejsza ilość nagromadzonego tłuszczyku w naszych kochanych ciałkach.

-RF to bardzo dobra propozycja dla osób z wiotką,pofałdowaną poprzez cellulit skórą. Tam gdzie widać typowe grudki cellulitu (pośladki szczególnie uda,ramiona, brzuch),-RF jest fantastyczną opcją do odmłodzenia również skóry twarzy-działa na kolagen stymulująco.Efekt poprawiony kontur skóry twarzy a ciało silnie ujędrnienie.

To wspaniały zabieg dla każdej kobiety szczególnie dla Pań po ciąży,po kuracjach odchudzających (efekt obwisłej skóry na brzuszku i ramionach).


A więc odpowiadamy! Powodzenia!

Tagi: Kobieta

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!
Zobacz również
Konkurs z Salonem Futuro

Konkurs z Salonem Futuro

czwartek, 6.06.2013 18

Do końca czerwca macie szansę na udział w konkursie z Salonem Futuro! Do wygrania zabiegi, makijaż, manicure i strzyżenie! [...]

Kobieca strona Saskiej Kępy

Kobieca strona Saskiej Kępy

środa, 19.10.2011

Chcecie poznać wyjątkowe Warszawianki? Projekt "Warszawianka" przedstawia kobiety, które fascynują, zadziwiają oraz te o których niekoniecznie jest głośno. [...]

Zobacz też