11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
niedziela, 9 czerwca 2013 r.

Zniżka na spektakl Romeo i Julia

31 maja odbyła się premiera spektaklu Romeo i Julia w Teatrze Powszechnym w reż. Grażyny Kani. Specjalnie dla mieszkańców i sympatyków Saskiej Kępy Teatr Powszechny przygotował wyjątkową promocję na ten właśnie spektakl.


Jak to działa?

Na hasło "Saska Kępa z Pasją" możecie nabyć bilety normalne w cenie ulgowych na spektakl Romeo i Julia 16 czerwca o godz. 19:00:

  • I strefa - 50 zł (zamiast 70 zł)
  • II strefa - 40 zł (zamiast 60 zł)
  • III strefa - 30 zł (zamiast 50 zł)

Liczba biletów w promocyjnej cenie jest ograniczona!
Spektakl 16 czerwca będzie już ostatnim w tym sezonie w Teatrze Powszechnym.

Informacja i rezerwacja:
Biuro Obsługi Widzów: tel.: 22 818 48 19, e-mail: bow@powszechny.art.pl
Kasa biletowa, tel.: 22 818 25 16, e-mail: kasa@powszechny.art.pl


Trochę więcej o spektaklu

Czy dziś można umrzeć z miłości? Czy miłość jeszcze istnieje w skomercjalizowanym, pełnym konsumpcji świecie?

We współczesnej inscenizacji Grażyny Kani bohaterowie to młodzi ludzie uwikłani w dzisiejsze problemy. Czy w ich życiu istnieje miejsce na prawdziwą miłość, czy też stała się ona tylko kolejnym komercyjnym dobrem?

Losy kochanków z Werony stają się opowieścią o dzisiejszych ludziach, ich samotności, neurozach i rozpaczliwym poszukiwaniu szczęścia.

Romeo i Julia to najbardziej znana tragedia miłosna świata i jedna z najczęściej wystawianych sztuk Szekspira. Zderzenie klasycznego tekstu z nowoczesną inscenizacją pokazuje jej niezwykłą uniwersalność; każe nam zadawać pytania o reguły rządzące naszymi uczuciami i codziennym życiem.


W spektaklu występują...Więcej informacji znajdziecie na blogu

Zobacz również Zwiastun spektaklu "Romeo i Julia"

Mural na budynku teatru

W związku z premierą spektaklu "Romeo i Julia" (31 maja br.), we współczesnej inscenizacji Grażyny Kani, na jednej ze ścian Teatru Powszechnego w Warszawie powstał pierwszy wielkoformatowy obraz.

Zaproszeni wspólnie przez Teatr i stowarzyszenie twórców sztuki ulicznej Truest.pl, znani i doceniani w środowisku artyści, stworzylibarwny obraz zwiastujący premierę.Autorami dzieła sąBezt / EtamCru i Forin zrzeszeni w wyżej wymienionym stowarzyszeniu.

Dzięki inicjatywie Teatru na mapie architektonicznej Warszawy powstało intrygujące dzieło, ożywiające i wnoszące nową jakość w przestrzeń miejską Pragi. Ściana Teatru Powszechnego to już kolejna realizacja artystów w Warszawie. Ich prace można podziwiać zarówno w Łodzi, Szczecinie czy Bydgoszczy, jak i w wielu innych europejskich miastach.

Więcej informacji na stronie Teatru Powszechnego

Tagi: Teatr Powszechny

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!
Zobacz również
Wieczór andrzejkowy w Teatrze Powszechnym

Wieczór andrzejkowy w Teatrze Powszechnym

wtorek, 26.11.2013 4

Już 30 listopada Teatr Powszechny w Warszawie zaprasza na wyprzedaż kostiumów oraz Wieczór andrzejkowy ze spektaklami „Gdzie radość, tam cnota. Wariacje Tischnerowskie”... [...]

Listopadowe zniżki!

Listopadowe zniżki!

sobota, 16.11.2013 24

Listopad to świetny miesiąc aby wybrać się do teatru! Teatr Powszechny jak co miesiąc przygotował dla Was specjalne zniżki [...]

Październik w Teatrze Powszechnym

Październik w Teatrze Powszechnym

czwartek, 17.10.2013 34

W tym miesiącu mamy dla Was zniżkę na spektakl w Teatrze Powszechnym Wariat i zakonnica (22, 23 października, godz. 19.00)). Na hasło: „Saska Kępa z pasją” w tych dniach będzie obowiązywała cena biletów ulgowych... [...]

Wrzesień z Teatrem Powszechnym wraz ze zniżkami na dwa spektakle!

Wrzesień z Teatrem Powszechnym wraz ze zniżkami na dwa spektakle!

środa, 11.09.2013 11

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia dwóch spektakli w Teatrze Powszechnym : "Romeo i Julia" oraz "Lokomotywa". Na hasło "Saska Kępa z pasją" otrzymacie zniżki na bilety powyższych sztuk w następujących terminach. [...]

Zobacz też