POMIAR NA ŻYWO dzisiaj, godz 08:50 (ulica Zwycięzców)
72 aktualna temperatura -6 °C
ciśnienie 1022 hPa pm2.5 52 μg/m3
powietrze bywało lepsze wilgotność 83% pm10 82 μg/m3
piątek , 8 czerwca 2012 r. Zaproponuj newsa!

Pierwszy mecz i pierwsze utrudnienia

Już od godziny 14:00 pierwsze poważne utrudnienia w ruchu. O tej godzinie zostanie zamknięty ciąg komunikacyjny: al. Jerozolimskie (od ulicy Marszałkowskiej) - most Poniatowskiego - al. Poniatowskiego i aleja Waszyngtona do Kinowej. Ten odcinek będzie dostępny dla kibiców (dojście pieszo na stadion) oraz dla komunikacji miejskiej, taksówek, pojazdów przewożących osoby niepełnosprawne i pojazdów UEFA.

Zamknięty będzie też ciąg ulic Wybrzeże Szczecińskie i Wał Miedzeszyński do Trasy Łazienkowskiej. Nie będzie wjazdu na aleję Zieleniecką. Saska Kępa oczywiście będzie dostępna tylko dla mieszkańców oraz osób posiadających identyfikatory.

Od godziny 18:00 most Poniatowskiego będzie dostępny tylko dla ruchu pieszego, czyli kibiców, którzy po meczu będą kierowali się w kierunku centrum.
Tramwaje nie pojadą Alejami Jerozolimskimi od placu Starynkiewicza do ul. Targowej i Ronda Wiatraczna, a także al. Zieleniecką.

Pierwszy Mecz (Polska - Grecja) rozpocznie się o godzinie 18 i zakończy przed 20. Wtedy czekają nas kolejne zmiany.

Tagi: Euro 2012, Komunikacja, Ulica Wał Miedzeszyński,

Zobacz również
11 listopada – zmiany w ruchu na Saskiej Kępie

11 listopada – zmiany w ruchu na Saskiej Kępie

czwartek, 9.11.2017

Już w najbliższą sobotę 11 listopada rozpoczną się uroczystości w związku Dniem Niepodległości, a co za tym idzie? Oczywiście utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji. Co czeka mieszkańców naszej Saskiej Kępy w związku z tym świętem? Przekonajmy się! [...]

Siatkówka na stadionie i ograniczenia w ruchu

Siatkówka na stadionie i ograniczenia w ruchu

środa, 23.08.2017

W czwartek, 24 sierpnia, na PGE Narodowym rozpoczną się mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017. Wprowadzone zostaną zmiany w ruchu drogowym i kursowaniu komunikacji miejskiej. [...]

Ważne tematy

Dołącz do naszej społeczności

Polecamy