POMIAR NA ŻYWO dzisiaj, godz 08:50 (ulica Zwycięzców)
72 aktualna temperatura -6 °C
ciśnienie 1022 hPa pm2.5 52 μg/m3
powietrze bywało lepsze wilgotność 83% pm10 82 μg/m3
wtorek , 10 stycznia 2012 r. Zaproponuj newsa!

Graficy Saskiej Kępy poszukiwani!

Do tej pory w Klubie Kultury Saska Kępa zostały zorganizowane dwie wystawy. Pierwszą była wystawa Rzeźbiarze Saskiej Kępy wczoraj i dziś. Większość prac pochodziła z prywatnych kolekcji rzeźbiarzy związanych z Saską Kępą i ich rodzin. Bardzo istotną atrakcją tej wystawy było zaprezentowanie prac Józefa Gosławskiego.

Drugą wystawą zorganizowaną w Klubie Kultury jest wystawa Malarze Saskiej Kępy, którą możemy jeszcze oglądać do końca stycznia. Wśród prezentowanych prac znalazły się dzieła grafików, malarzy, rzeźbiarzy, architektów wnętrz oraz konserwatorów dzieł sztuki. Powstanie nowego Klubu Kultury z salonem ekspozycyjnym dało szansę na zintegrowanie środowiska i zaprezentowanie twórczości artystów z Saskiej Kępy w jednym miejscu.

- reklama -
Tym razem Klub Kultury Saska Kępa zaprasza szczególnie grafików Saskiej Kępy do udziału w wystawie grafiki organizowanej w galerii wystawienniczej.

Zainteresowanych udziałem w wystawie prosimy o kontakt: Jacek Bieńkowski - (22) 671 70 08, Dagny Czerwińska - 503 173 910, e-mail - a4forma@aster.pl.

Tagi: Klub Kultury,

Zobacz również
Józef Gosławski - czyli śladami Mistrzów

Józef Gosławski - czyli śladami Mistrzów

piątek, 25.10.2013 10

Już w sobotę odbędzie się 10. spotkanie z cyklu: "ŚLADAMI MISTRZÓW ... WIELKIE POSTACIE NA SASKIEJ KĘPIE". [...]

Notatki z podróży

Notatki z podróży

wtorek, 22.10.2013 11

Od 23 października w Klubie Kultury Saska Kępa po raz pierwszy prezentowane będą akwarele Heleny i Lecha Grześkiewiczów [...]

Ważne tematy

Dołącz do naszej społeczności

Polecamy: czekoladowy telegram