POMIAR NA ŻYWO dzisiaj, godz 05:20 (ulica Zwycięzców)
64 aktualna temperatura -7 °C
ciśnienie 1021 hPa pm2.5 44 μg/m3
powietrze bywało lepsze wilgotność 84% pm10 68 μg/m3
wtorek , 22 listopada 2011 r. Zaproponuj newsa!

Podejrzany mężczyzna w szkole

W Zespole Szkół Społecznych przy ulicy Paryskiej na Saskiej Kępie w środę pojawił się "dziwnie zachowujący się" mężczyzna. Pracownicy wykazali się jednak dużą czujnością i nikomu nic się nie stało.

Kilka minut po godzinie 8 rano mężczyzna wszedł do szkoły wraz z rodzicami, którzy odprowadzali dzieci. Dyrektorka Szkoły zauważyła podejrzanie zachowującego się mężczyznę i zapytała czy nie można mu jakoś pomóc. Mężczyzna odmówił jednak pomocy i poszedł dalej. Na chwilę zaczepił jeszcze 11-letniego chłopca, jednak z klasy szybko wyprowadzili mężczyznę pracownicy szkoły.

Taśmy z nagraniem monitoringu, na których jest widoczny młody człowiek, zostały niezwłocznie przekazane policji. W szkołach bardzo szybko zostały wprowadzone dodatkowe zasady bezpieczeństwa. W związku z zaistniałą sytuacją Pani Dyrektor wystosowała ostrzeżenie do rodziców. Wprowadzona została ścisła ochrona osób wchodzących. Dodatkowo nauczyciele będą przeprowadzać pogadanki na temat zachowania się w takich sytuacjach zagrożenia.

Na temat pojawienia się tajemniczego mężczyzny toczy się również dyskusja na naszym profilu na facebooku.

Tagi: Pedofil,

Zobacz również
Wyrazy uznania dla pani Dyrektor!

Wyrazy uznania dla pani Dyrektor!

niedziela, 5.02.2012 7

2 lutego burmistrz Pragi Południe Tomasz Kucharski złożył podziękowania Dyrektor Zespołu Szkół z ulicy Paryskiej - pani Agnieszce Duszyńskiej za odwagę i zaangażowanie przy śledzeniu i złapaniu pedofila. [...]

Saska Kępa - Zatrzymano pedofila!

Zatrzymano pedofila!

niedziela, 11.12.2011

Zboczeniec grasujący po Saskiej Kępie został zidentyfikowany przez policję i zatrzymany. [...]

Ważne tematy

Dołącz do naszej społeczności

Polecamy