11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
niedziela, 11 grudnia 2011 r.

Zatrzymano pedofila!

O całej sytuacji alarmowaliśmy w połowie listopada na łamach naszego serwisu - Podejrzany mężczyzna w szkole. Mężczyzna zagadywał 10-letniego chłopca pod Zespołem Szkół Społecznych przy ulicy Paryskiej na Saskiej Kępie. Wtedy tłumaczył się, że ma upoważnienie od rodziców do odbierania dziecka ze szkoły.
W szkole zastosowano dodatkowe środki ostrożności, wprowadzono specjalny nadzór przy odbieraniu dzieci ze szkoły oraz założony został dodatkowy monitoring. Zaplanowane zostały rónież specjalne lekcje na temat zasad zachowania bezpieczeństwa.

Przypadkowo w czwartek mężczyznę rozpoznała Dyrektorka wyżej wymienionej szkoły. Zauważyła go na przystanku autobusowym i natychmiast zawiadomiła policję. Funkcjonariusze przeszukali mieszkanie mężczyzny, w którym odnaleźli płyty z nagraniami pornograficznymi z udziałem nieletnich.

32-letni Łukasz B. przebywa już w areszcie śledczym, został zatrzymany na okres 3 miesięcy, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna nie był wcześniej karany, nigdzie nie pracował był zarejestrowany jako osoba bezrobotna.

Rodzice uczniów z Saskiej Kępy mogą wreszcie odetchnąć z ulgą!

Tagi: Pedofil

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!
Zobacz również
Wyrazy uznania dla pani Dyrektor!

Wyrazy uznania dla pani Dyrektor!

niedziela, 5.02.2012 7

2 lutego burmistrz Pragi Południe Tomasz Kucharski złożył podziękowania Dyrektor Zespołu Szkół z ulicy Paryskiej - pani Agnieszce Duszyńskiej za odwagę i zaangażowanie przy śledzeniu i złapaniu pedofila. [...]

Podejrzany mężczyzna w szkole

Podejrzany mężczyzna w szkole

wtorek, 22.11.2011

W Zespole Szkół Społecznych przy ulicy Paryskiej na Saskiej Kępie w środę pojawił się "dziwnie zachowujący się" mężczyzna. Pracownicy wykazali się jednak dużą czujnością i nikomu nic się nie stało. [...]

Zobacz też