11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
wtorek, 1 września 2020 r.
Artykuł sponsorowany

Have fun!

Szkoła językowa Have Fun! school to nowe miejsce na mapie Saskiej Kępy.. Miejsce to powstało z pasji do języków obcych. Właścicielką szkoły jest Dominika Nowosielska, nauczycielka języka angielskiego.

W ofercie szkoły można znaleźć kursy z języków: angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego, a także polskiego dla obcokrajowców. Do kursu może podejść każdy, niezależnie od wieku. Lektorzy dla każdego uczestnika znajdą odpowiednią grupę, a zajęcia są prowadzone autorską metodą opracowaną na podstawie doświadczenia w nauczaniu. Szkołę spośród innych wyróżnia to, że posiada nowoczesny ekran multimedialny, który będzie sukcesywnie wykorzystywany podczas nauki.

Oprócz przyswajania struktur gramatycznych i słownictwa uczeń na każdych zajęciach będzie swobodnie mógł rozmawiać z grupą i nauczycielem gdyż lektorzy zapewniają przyjazną atmosferę. Dzięki temu, że grupy są małe każdy będzie miał szanse rozwiązać swoje wątpliwości, uczestniczyć w konwersacji oraz posłużyć się ekranem multimedialnym, który jest nowoczesnym źródłem nauczania języków obcych.Zajęcia odbywają się w przestronnych salkach, które mają swoje nazwy (Londyn, Paryż i Barcelona). Zajęcia dla najmłodszych odbywają się w Sali Kids, która jest kolorowa, wyposażona w ciekawe materiały i zabawki do nauki języków obcych. Podczas nauki i zabawy swoich pociech rodzice mogą przebywać w specjalnie przygotowanej poczekalni. Dla każdego dostępna jest woda oraz coś do poczytania.

Szkoła dba o zdrowie i bezpieczeństwo kursantów i ich bliskich, w poczekalni dostępny jest płyn do dezynfekcji dłoni, a sale, sprzęty i materiały są odkażane po każdych zajęciach.
Kursy rozpoczynają się 28.09, a do tego czasu w szkole będą odbywać się lekcje pokazowe dla każdej grupy wiekowej. Terminy zajęć próbnych zostaną zamieszczone na fanpage'u Szkoły, którą warto śledzić.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na najbliższe Dni Otwarte, które odbędą się już 7 i 8 września (poniedziałek i wtorek).

Have fun!

al. Waszyngtona 2a (róg Francuskiej), Saska Kępa

tel. 505-049-416, email: havefunzbucka@gmail.com

facebook: www.facebook.com/havefunzbucka

Tagi: Szkoła Językowa

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!

Zobacz też