11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
poniedziałek, 13 lipca 2020 r.
Artykuł sponsorowany

Tu Lubię Coworking: klimatyczny cowork i mikrobiura na Saskiej Kępie

Kto raz zamieszka na Saskiej Kępie, zazwyczaj chce tu zostać na zawsze. Lokalne życie, zieleń i bliskość Wisły tworzą niepowtarzalny klimat – tak odmienny od betonowych dzielnic dużych miast.

W dzisiejszych czasach, gdy praca na własny rachunek jest bardziej powszechna i coraz więcej ludzi ucieka od szklanych biurowców, ideałem byłoby znalezienie miejsca do pracy w okolicy – przyjaznego, z klimatem, otoczonego zielenią, z elastyczną umową i bez konieczności przedostawania się na drugą stronę Wisły. Od lutego tego roku istnieje takie miejsce na Saskiej Kępie: Tu Lubię Coworking – przy ul. Genewskiej 6. W pięknym domu z ogrodem, największą magnolią po tej stronie Wisły, ciekawie urządzonym wnętrzem, szybkim internetem (światłowód symetryczny), pyszną kawą i właścicielami, którzy postawili sobie za cel, aby każdy, kto zdecyduje się tu pracować, lubił to miejsce i chciał do niego wracać. Nasze pomieszczenia są przestronne, klimatyzowane, wszystkie bardzo dobrze doświetlone, a dostęp do budynku masz siedem dni w tygodniu przez całą dobę.

W Tu Lubię Coworking oferujemy

Biurka do pracy – w przestrzeni coworkingowej, w wielu wariantach: poczynając od hot-desku w cenie 50 zł netto / dzień, przez pakiety miesięczne od 350 zł do 600 zł, po dedykowane biurko za 700 zł miesięcznie. Jeśli w ciągu dnia potrzebujesz porozmawiać w spokoju np. z klientem przez telefon – możesz skorzystać z dedykowanego pokoju, tzw. budki telefonicznej (z oknem).

Jeśli potrzebujesz bardziej prywatnej przestrzeni na co dzień, dla siebie i/lub swoich pracowników – proponujemy prywatne Mikrobiura, zamykane przestrzenie dla 2-8 osób, o różnej wielkości, niektóre z prywatnym balkonem i widokiem na ogród. Wynajmując biuro w Tu Lubię nie płacisz kaucji, obowiązuje Cię 1-miesięczny okres wypowiedzenia, a czynsz najmu jest jedyną opłatą, jaką ponosisz.

Sale spotkań i sala konferencyjna – dostępne dla najemców i osób z zewnątrz. Idealne na spotkania z Klientem, także te prowadzone on-line. Z flip-chartem i 50-calowym telewizorem do prezentacji. Naszym atutem jest możliwość wynajęcia Sali w nietypowych godzinach oraz w weekendy.

Wirtualne biuro – możliwość rejestracji spółki pod naszym adresem, z pełną obsługą korespondencji i organizacją spotkań. Oferujemy gotowe pakiety, jesteśmy też w stanie przygotować dedykowaną ofertę pod indywidualne potrzeby.Jeśli mieszkasz w okolicy i szukasz fajnego miejsca do pracy, zajrzyj na naszą stronę po więcej szczegółów, albo po prostu wpadnij i popracuj 1 dzień na próbę, żeby się przekonać, czy polubisz Tu Lubię ? Na hasło „Saska Kępa z pasją” pierwszy dzień pracy w coworku gratis.

Zapraszamy.

Tu Lubię Coworking

ul. Genewska 6
03-963 Warszawa

tel. +48 603 922 300
email: biuro@tulubie.pl
facebook: @TuLubie
www.tulubie.pl
instagram.com/coworkingtulubie/

Tagi: Coworking, Biuro Na Saskiej Kępie

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!

Zobacz też