11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
czwartek, 21 stycznia 2016 r. Informacja prasowa

Toastmasters podbijają warszawską Pragę!

Weterani scen i mównic w akcji, oceny zwrotne z ust tytanów ewaluacji plus seria improwizowanych przemówień dla zuchwałych. W czwartek 28 stycznia w siedzibie Uniwersytetu SWPS odbędzie się pokazowe spotkanie House of Toastmasters, pierwszego zlokalizowanego w prawobrzeżnej części Warszawy klubu organizacji edukacyjnej Toastmasters International.

To dobra wiadomość dla wszystkich mieszkańców „drugiej strony Wisły” zainteresowanych rozwojem w dziedzinie sztuki wystąpień publicznych i szeroko pojętych zdolności liderskich.

W programie spotkania przewidziano sesję wystąpień przygotowanych w wykonaniu początkujących i zaawansowanych mówców, serię ich ocen, a także „gorące pytania” - cykl krótkich wystąpień improwizowanych. Ponadto wszyscy chętni będą mogli dowiedzieć się o sposobie funkcjonowania organizacji i porozmawiać z jej działaczami.

„Formuła działania organizacji jest prosta.”- mówi Maciej Kietliński, mistrz Polski w kategorii ewaluacji przemówień publicznych, jeden z założycieli klubu. „Spotykamy się raz w tygodniu, wygłaszamy mowy będące projektami opisanymi w podręcznikach organizacji i udzielamy sobie informacji zwrotnych. Każdy projekt uczy innych zdolności. Od ułożenia poprawnej struktury przemówienia, poprzez odpowiednią mowę ciała i stosowanie różnorodności głosowej. A to tylko początek drogi.”- dodaje.

„Do Toastmasters należą ludzie różnych branż i zawodów. Daje nam to okazję by wiele się od siebie nawzajem nauczyć, a przy tym poznać ciekawych ludzi. ”- Zauważa Maciej Zaradkiewicz vice prezes klubu ds. Public Relations.

Toastmasters International jest dynamicznie rozwijającą się międzynarodową organizacją non profit o ponad 90-letniej tradycji. Pierwsze spotkania stowarzyszenia miały miejsce w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Obecnie organizacja zrzesza ponad 332 000 toastmasterów należących do ponad 15 000 klubów na terenie 135 krajów.

Spotkanie demo klubu House of Toastmasters
Lokalizacja: Uniwersytet SWPS, ul. Chodakowska 19/31 sala N 309
Czas: Czwartek 28 stycznia, 19.00-21.00
Wstęp wolny

Wydarzenie na Facebook

Tagi: Praga Południe, Toastmasters

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!
Zobacz również
Mieszkańcy apelują o skuteczną ochronę terenów zielonych na Pradze Południe

Mieszkańcy apelują o skuteczną ochronę terenów zielonych na Pradze Południe

poniedziałek, 3.04.2017 98

Cały sezon grzewczy Warszawiacy zmagali się ze smogiem, teraz alarmują o masowych wycinkach drzew w całym mieście. Rozdawanie sadzonek i nowe nasadzenia są pożyteczne, ale przyniosą efekt dopiero za dziesiątki lat. [...]

15. rocznica ataku na World Trace Center

15. rocznica ataku na World Trace Center

sobota, 10.09.2016

11. września przypada 15. rocznica zamachu terrorystycznego w Nowym Jorku. O 14:30 w Parku Skaryszewskim odbędzie się Uroczystość Złożenia Wieńców pod Pomnikiem Pamięci Polaków Ofiar Ataku. [...]

Praga-Południe dla każdego, czyli cykl wycieczek po Dzielnicy

Praga-Południe dla każdego, czyli cykl wycieczek po Dzielnicy

poniedziałek, 18.07.2016 36

21 lipca odbędzie się spacer po Saskiej Kępie organizowany przez Fundację Hereditas w ramach projekt realizowanego w ramach Budżetu partycypacyjnego na 2016 rok. Ciekawostką jest fakt... [...]

Wybory parlamentarne 2015

Wybory parlamentarne 2015

wtorek, 20.10.2015 12

25 października 2015 roku odbędą się wybory parlamentarne. W dniu wyborów głosowanie rozpoczyna się o godz. 7.00 i trwa do godz. 21.00. Należy pamiętać o zabraniu ze sobą dowodu osobistego. Jeżeli głosowanie odbywa się poza miejscem zameldowania, niezbędne jest okazanie zaświadczenia o prawie do głosowania. [...]

Zobacz też