11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Wata Cukrowa: House Under 2000 w Lunaparku

14 - 15 sierpnia 2020 r. godz. 22:00-04:00

Wata Cukrowa w Lunaparku Wał Miedzeszyński 407


Make house music great again.

House Under 2000 to powrót do korzeni. Trendy i mody się zmieniają, ale muzyka house nie traci na swojej aktualności i autentyczności. Tego wieczoru rezydenci cyklu Yantimer oraz Rawski podzielą się z Wami swoją miłością do tego gatunku.

Złota era house-u zbiegła się z polską transformacją. Brzmienia te, wchodząc szturmem na rodzimy rynek klubowy, na zawsze go zmieniły. Każde większe miasto w Polsce miało kultowe house-owe kluby, które wspominamy do dziś.

Najważniejsza pozostała jednak sama muzyka – nie do podrobienia, autentyczna, płynąca prosto z serca i co najważniejsze – idealnie nadająca się do tańca. Imprezy pod znakiem House Under 2000 to swoista podróż w czasie do tamtych dni i tamtych miejsc, które wciąż grają nam w duszy.

Wspierają nas: Going., Rytmy.pl, muno.pl, Idę w Tango.

-
Drodzy, w z związku z obecną sytuacją przypominamy o kilku ważnych kwestiach ??

• Na terenie całego Lunaparku znajdziecie wiele stanowisk z płynem do dezynfekcji. Warto pamiętać, aby dla wspólnego bezpieczeństwa często myć (i dezynfekować) ręce.

• Nasi pracownicy dbają, aby czas w Lunaparku był dla Was bezpieczny, dlatego prosimy o wybieranie stolików oznaczonych informacją „zdezynfekowano”.

• Nie ma co kusić losu, dlatego pamiętajcie o zachowaniu bezpiecznego dystansu w kolejkach oraz o korzystaniu z maseczek.

• Prosimy o wykonywanie zaleceń pracowników Lunaparku oraz poszczególnych lokali. Oni chcą dla Was jak najlepiej.

• Banknoty to przeżytek, a szczególnie teraz, dlatego zachęcamy Was do korzystania z możliwości płacenia kartą.

• W Lunaparku mamy dużo miejsca, dlatego prosimy o zachowanie odpowiedniego dystansu.

Powrót

Zobacz też