36 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1001 hPa pm2.5 21 μg/m3
Cóż... Bywało lepiej. wilgotność 87% pm10 26 μg/m3

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

16 - 17 listopada 2019 r. godz. 10:00-17:00

PGE Narodowy al. Ks. J. Poniatowskiego 1


Ostatnia szansa w tym roku dla poszukujących własnego lokum, by za rozsądną cenę, w dobrej lokalizacji i atrakcyjnym kredycie kupić mieszkanie lub dom.

W dniach 16 i 17 listopada na PGE Narodowym odbędzie się finałowa w tym roku edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. W tym sezonie to ostatnia szansa, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z kompleksową ofertą czołowych deweloperów (PORT PRASKI czy APM Development), pośredników w obrocie nieruchomościami i pośredników proponujących korzystne kredyty. Na targach deweloperzy zaprezentują bogatą ofertę mieszkań w budowie i tych oddanych już do użytkowania, gwarantują dostosowanie cen do realnych możliwości finansowych każdego klienta.

Bogatej ofercie rynku pierwotnego towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego, w którym licencjonowane warszawskie i mazowieckie agencje rynku nieruchomości (członkowie Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami) wystawią na sprzedaż szeroką ofertę mieszkań, domów, działek budowlanych, apartamentów i rezydencji, lokali usługowych oraz nieruchomości inwestycyjnych z całej Warszawy i okolic. Skupieni w Centrum partnerzy i doradcy pomogą zarówno w zakupie, jak i w sprzedaży, najmie, wynajmie lub zamianie każdego typu nieruchomości.

Powrót

Zobacz też