11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Tajemnica głosu - warsztat z Anetą Łastik / Warszawa 23-24.11.19

23 - 24 listopada 2019 r. godz. 09:00-17:00

Mary Poppins' House Saska Kępa ul. Zwycięzców 4d


TAJEMNICA GŁOSU
czyli warsztaty pracy z głosem poprzez kontakt z wewnętrznym dzieckiem, autorską metodą Anety Łastik

daty 23-24.11.2019 (sobota-niedziela)

Zajęcia: sobota w godz. 9.00 - 17.00
niedziela w godzinach 10.00 - 17.00

DLA KOGO?

Dla osób, które chcą poznać swój głos, otworzyć się na usłyszenie siebie, dowiedzieć jak oddychanie wpływa na ekspresję głosową oraz jak radzić sobie z napięciami emocjonalnymi, które zatrzymują oddech i blokują głos.

Zapraszamy również również osoby, które chcą nauczyć nowych zachowań swoje „wewnętrzne dziecko”, dać głos „dziecku", a także te które czują, że kiedyś zagubiły swój głos i na nowo szukają do niego dostępu.

A przede wszystkim polecamy warsztat osobom pracującym z głosem: nauczycielom, lektorom, dziennikarzom, trenerom, osobom przemawiającym publicznie i pracującym w mediach, wokalistom, aktorom oraz wszystkim tym, którzy poszukują swojej ekspresji poprzez głos.

JAK?

Metoda pracy Anety Łastik polega na odkrywaniu ukrytych emocji, które powodują zablokowanie głosu. Warsztaty powstały z myślą o podejściu do emisji głosu od strony świadomego władania nim tak, by każdy mógł swobodnie nim zarządzać w życiu osobistym i zawodowym. Jest to jedyny w swoim rodzaju profesjonalny warsztat otwarty, poparty podejściem do strefy emisji od strony emocjonalnej, technicznej i merytorycznej.

Cel warsztatu:

- pomoc w odkryciu pełnego potencjału możliwości narządu mowy
- nauka radzenia sobie z trudnymi emocjami w życiu codziennym i zawodowym
- wyrównanie i opanowanie brzmienia
- lekkość i swoboda podczas przemówień

„Tajemnica głosu” to dwudniowe, autorskie warsztaty Anety Łastik prowadzące do głębokich przemian wewnętrznych, wspierające proces samoakceptacji i wewnętrznego spokoju.

Warsztaty pozwolą uczestnikom:

- poznać i uwolnić swój naturalny głos
- nauczyć się dawania głosu „wewnętrznemu dziecku”
- przywrócić ciału zdolność głębokiego, życiodajnego, naturalnego oddechu i produkcji dźwięku
- rozwiązać problemy związanych z „wewnętrznym dzieckiem”
- zrelaksować się

Prowadząca:

Aneta Łastik – uznana piosenkarka, znakomity pedagog oraz autorka dwóch zaskakujących książek „Poznaj swój głos… twoje najważniejsze narzędzie pracy” oraz „Wewnętrzne dziecko” i „Wewnetrzne dziecko w związku”, w których przedstawia swoją autorską metodę pracy z głosem poprzez dialog z wewnętrznym dzieckiem jak i na nauczenie się dawania w. dziecku głosu.

Aneta Łastik znana jest w wielu krajach z niepowtarzalnych interpretacji ballad Bułata Okudżawy, a także innych twórców rosyjskich. Od 40 lat mieszka i uczy w Paryżu. Pracowała z Chórem Sorbony, z aktorami, prowadziła teatrzyk i Stowarzyszenie Artec.

Więcej o Anecie Łastik: www.anetalastik.eu

Dorota Miśkiewicz o pracy z Anetą Łastik:
„Jeśli chodzi o postępy wokalne, pod wpływem Anety odważyłam się na takie eksperymenty jak: piszczenie na cały głos, szukanie luzu podczas wypowiadania własnego imienia i nazwiska, wydawanie dźwięków z położonym, maksymalnie luźnym językiem, śpiewanie z zatkanym nosem (w celu sprawdzenia jak brzmi głos, gdy wydostaje się po prostu przez usta) itp. Uwaga Anety, że spółgłoska niesie samogłoskę poskutkowała natychmiastowo. Pomaga w najbardziej krytycznych momentach. Na scenie, kiedy pojawia się trema, staram się przede wszystkim o to, by zachować luz w ciele, otwierać buzię i podkreślać spółgłoski. Ponadto przed wejściem na scenę zadaję „małej” pytanie czy lubi śpiewać. Wiem, że lubi. Lubi też dzielić się tą przyjemnością z innymi, dlatego strach przed odrzuceniem schodzi na scenie na plan dalszy.”

Po zakończeniu warsztatów uczestnicy będą świadomie wspierać siebie w samoodkrywaniu, zmianie i efektywności działania, wpływu na własne życie.

Ilość miejsc ograniczona: 12 osób.

Na warsztaty proszę zabrać korek winiarski, a także przygotować fragment tekstu, wiersz lub piosenkę.

Koszt:
800 zł (zaliczka bezzwrotna w wysokości 300 zł płatna do 7 dni po rezerwacji, pozostała kwota do 15.11.2019

W cenę wliczone są przerwy kawowe.

Zapisy i wszelkie informacje: impresariat.bjh@gmail.com 603805901

Powrót

Zobacz też