11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Hulanka na Plażówce / Ludwina Pol i Jarek Kucharczyk Live Music

2 sierpnia 2019 r. godz. 20:00 - 01:00

Plażówka Saska Wał Miedzeszyński 389

W piątek 2.08 mamy przyjemność zaprosić Was na kolejną Hulankę na Plażówka Saska
O magiczną atmosferę zadba Ludwina Pol i Jarek Kucharczyk, którzy zaprezentują coverowe wersje najbardziej znanych przebojów, o dalszą zabawę zadba Tomeno

Piątek 02.08 start 20:00
WSTĘP WOLNY

Pochodzi z Tarnowa. Absolwentka wydziału jazzu i muzyki rozrywkowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, specjalizacja – wokal. Współpracowała m.in z Lidią Kopanią (Toptrendy, koncerty), Kasią Cerekwicką (koncerty), Dodą(festiwal w Opolu, Toptrendy, Telekamery, Dvd), zespołem Łzy (festiwal w Opolu), zespołem Feel (Eska Music Awards, Gala Faktu), Natalią Lesz (koncerty, Toptrendy, Sylwester z Polsatem), Kasią Popowską (koncerty, Eska Music Awards,Lato Zet i Dwójki), zespołem 18 L (koncerty), zespołem KASA ( koncerty), Eweliną Flintą (festiwal w Opolu), zespołem Sofa (Festiwal w Opolu), Moniką Brodką (Baltic Festival), zespołem Leszcze (“Nasza klasa bawi się” – Opole -nagroda publicznośći).
Pracowała także w programach telewizyjnych m.in: “Dzięki Bogu już weekend”, “Wakacje z Kabaretem w Szczecinie”,”16.Mazurksa Noc Kabaretowa”, “superStarcie”, czy “Droga do Gwiazd”.
Ludwina jest jurorem na wielu konkursach wokalnych, ekspertem w precastingach do programów “Idol” oraz “The voice of Poland”.
Zaraża muzyką i śmiechem z odległości kilometra, świetna Nauczycielka i świetna kobieta ! ?

Powrót

Zobacz też