11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

A Very Polish Live Out

20 - 21 lipca 2018 r. godz. 18:00 - 04:00

Lunapark, Hocki Klocki nad Wisłą ul. Wał Miedzeszyński 407

W nieustającej pogoni za nowymi pomysłami na nasze imprezy, sprzymierzyliśmy się tego lata z nową (i jak donoszą nam znajomi – cudowną) warszawską miejscówką o nazwie Wata Cukrowa, która mieści się w namiocie cyrkowym.
Ponieważ to nasza jedyna impreza w stolicy podczas wakacyjnego sezonu, postanowiliśmy na tę okazję przygotować coś ekstra. Gwoździem programu będą cztery bardzo ciekawe live acty zaprezentowane przez czwórkę utalentowanych polskich producentów związanych i nie związanych z wytwórnią.
Tej nocy w wersji live zadebiutuje Pejzaż, który na żywo zagra muzykę z albumu „Ostatni dzień lata” oraz premierowo wykona kilka nowych utworów z nadchodzącego albumu. Dodatkowego smaczku dodaje fakt, że jego występowi będą towarzyszyć wizualizacje przygotowane specjalnie na tę okazję przez Bartka Szymkiewicza, od samego początku odpowiedzialnego za szatę graficzną The Very Polish Cut Outs.
Debiutować w pewnym sensie będzie również Daniel Szlajnda mimo iż jako Daniel Drumz zagrał już setki imprez. Artysta zagra live’a wypełnionego premierowym materiałem, oscylującym wokół muzyki ambientowej. Skład uzupełni tercet Skarby, który, w odróżnieniu od ostatniego występu na Jasnej 1, zagra spokojniejszy materiał, idealny do posłuchania oraz Sosky, autor bardzo przyjemnego house’owego album wydanego niedawno nakładem Poleny Recordings.
Po „live actach” gładko przejdziemy do regularnej imprezy, podczas której w głównych rolach wystąpią szef labelu TVPC oraz przyjaciele, prezentując całe spektrum polskich editów.


Zagrają:

Pejzaż (Live)

Skarby (Live)

Sosky (Live)

Daniel Szlajnda (Live)

The Very Polish Cut Outs & Przyjaciele (DJ Set)

Powrót

Zobacz też