11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Sascy Sąsiedzi Luty 2018 Każdy wtorek 20:00 Wstęp wolny

13 - 28 lutego 2018 r. godz. 20:00-00:00

Klubokawiarnia Towarzyska Zwycięzców 49


Saska Kępa to jedno z najbardziej urokliwych miejsc w Warszawie, co nigdy nie uchodziło uwadze stołecznym artystom i ludziom kultury. Wciąż w sąsiedztwie Placu Przymierza nie brakuje twórczych osób, które starają się współtworzyć miejską kulturę, także tę klubową.
Codziennie w okolicach Francuskiej natknąć się można na wielu osobników, którym kluby i winyle niestraszne i to właśnie oni postanowili podkreślić swoje miejsce zamieszkania i sąsiedzką przyjaźń w najlepiej im znany sposób - imprezując. Tak oto powstał nieformalny kolektyw Sascy Sąsiedzi, w którego skład wchodzi kilkunastu reprezentantów wielu znanych, warszawskich ekip.

I tak od ponad 3 lat w każdy wtorek od 20:00 w Towarzyskiej można usłyszeć muzykę serwowaną z płyt winylowych przez osoby związane z muzyką od lat. Wtorkowe spotkania to nie imprezy, a raczej muzyczny pretekst to spotkania z przyjaciółmi, których ciężko złapać na raz w jednym miejscu mimo, że mieszkają całkiem blisko siebie.

Formuła jest prosta - gra zawsze dwóch gospodarzy (każdy z nich ma do wykorzystania półtorej godziny), a do tego jedna godzina przeznaczona jest dla Saskich Sąsiadów, którzy przyszli na piwko i przypadkiem wzięli ze sobą kilka płyt.

Zapraszamy po sąsiedzku - piwa, tematów do rozmów oraz dobrej muzyki nie zabraknie!

Wstęp wolny.

Powrót

Zobacz też