POMIAR NA ŻYWO dzisiaj, godz 11:40 (ulica Zwycięzców)
53 aktualna temperatura -4 °C
ciśnienie 1027 hPa pm2.5 33 μg/m3
powietrze bywało lepsze wilgotność 57% pm10 47 μg/m3

Polityka w Ogrodzie / spotkania / vol. 2

14 września 2017 r. godz. 19:00

Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera (ul. Jana Zamoyskiego 20)

Porozmawiamy o równościowej organizacji, strategiach sprzeciwu wobec niszczenia przyrody oraz o niebezpieczeństwach czyhających na protestujących w Puszczy.

Zapraszamy na spotkanie z osobami z OBOZU DLA PUSZCZY -
z Joanną Pawluśkiewicz, Zosią Stopą i Agnieszką Gietko.

POLITYKA W OGRODZIE to nowy cykl spotkań wokół oddolnie tworzonej polityki - na ulicy, w puszczy, w internecie. Porozmawiamy o różnorodnych formach samoorganizacji i mobilizacji ludzi do pokojowego oporu wobec represyjnych mechanizmów władzy państwa i kapitału.

Spotkania prowadzi Tomasz Gromadka z Fundacji Strefa WolnoSłowa prowadzącej Stół Powszechny.

POLITYKA W OGRODZIE odbywać się będzie co czwartek w formie rozmowy z gościnią/gościem oraz w dużej części - w formie dyskusji z udziałem publiczności.

OBÓZ DLA PUSZCZY to grupa osób działających na rzecz ochrony Puszczy Białowieskiej, ostatniego naturalnego lasu Europy. Bliskie są nam idee samoorganizacji. Wierzymy, że potrzebna jest obywatelska mobilizacja, bo petycje i inne dotychczasowe działania w sprawie ochrony Puszczy okazały się niewystarczające. Dlatego uruchomiliśmy Obóz w Obronie Puszczy, przestrzeń dla osób chcących bezpośrednio zaangażować się w ochronę tego wyjątkowego miejsca przed dewastacją.

Powrót

Ważne tematy

Dołącz do naszej społeczności

Polecamy: czekoladowy telegram