11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
poniedziałek, 20 października 2014 r. DK

Zbiórka rzeczy dla podopiecznych Domu Pawła

Fundacja św. Jana Jerozolimskiego już po raz trzeci w dniach od 13 października do 13 listopada organizuje zbiórkę rzeczy dla dzieci spędzających czas w jej placówce. Tym razem wszystkie podarowane sprzęty trafią do Domu Pawła, czyli do najstarszej młodzieży z ośrodka.


Wśród ich potrzeb znajdują się gry komputerowe, meble oraz ubrania. Pełną listę można znaleźć tutaj. Jeżeli ktoś dysponuje wyżej wymienionymi rzeczami, z których już nie korzysta, a nadal są w dobrym stanie i chciałby się nimi podzielić lub mógłby dofinansować organizację proszony jest o kontakt.

Fundacja św. Jana Jerozolimskiego, która mieści się w Warszawie przy ul. Królowej Aldony 13, została powołana w 1990 roku. Jest ona organizacją katolicką. Prowadzi Dom św. Mikołaja oraz Pawła będące dziennymi domami dla 38 dzieci i młodzieży. Raz w roku dla ośmiu niepełnosprawnych osób fundacja organizuje wycieczki do Lourdes.

Wszystkie podejmowane przez organizację działania są zasługą wsparcia wolontariuszy, darczyńców i sponsorów. To właśnie dzięki nim można pomóc chorym, ubogim oraz dzieciom pochodzącym z patologicznych rodzin.

Wydarzenie na Facebook

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!

Zobacz też