POMIAR NA ŻYWO dzisiaj, godz 23:50 (ulica Zwycięzców)
59 aktualna temperatura -7 °C
ciśnienie 1027 hPa pm2.5 39 μg/m3
powietrze bywało lepsze wilgotność 71% pm10 60 μg/m3
czwartek , 5 stycznia 2012 r. Zaproponuj newsa!

Zima dzieciom w CPK

Akcja "Zima w mieście" jest skierowana do warszawskich dzieci, które ferie zimowe będą spędzać w mieście. Organizuje ją miasto stołeczne Warszawa, a koordynacją przebiegu programu zajmuje się Biuro Sportu i Edukacji.

Misja

Celem akcji "Zima w mieście" jest zapewnienie całodziennej opieki, w tym również posiłków, ale poza tym także bogaty program sportowy oraz kulturalny dla dzieci. W ramach "Zimy w mieście" przewidziane są różne zajęcia edukacyjne, kulturalne oraz oczywiście sportowe i rekreacyjne.

"Zima w mieście" na Pradze Południe

Akcja "Zima w mieście" jest również realizowana w Centrum Promocji Kultury Praga Południe. Akcja trwa w czasie trwania ferii zimowych, czyli od 16 do 27 stycznia. Liczba miejsc jest ograniczona. Na tą chwilę w przedziale wiekowym 7-10 lat nie ma już wolnych miejsc, można się jedynie zapisywać na listę rezerwową. W grupie dla dzieci w wieku 11-12 lat są nadal wolne miejsca.

- reklama -
Karty uczestnika punktu dziennego pobytu będą przyjmowane w CPK do 5 stycznia 2012r. włącznie. Korzystanie z posiłków w ramach Warszawskiego Programu "Zima w Mieście" jest odpłatne. Istniej jednak zwolnienie z opłaty za posiłki.

Ponadto dzieci w dni gdy odbywają się zajęcia sportowe muszą zostać wyposażone w:
ubranie na zamianę/ kostium kąpielowy (w tym obuwie z białą podeszwą, spodnie, t-shirt), napoje.

Plan zajęć pojawi się na stronie CPK około 9 stycznia 2012r, ale możliwe, że w trakcie trwania programu będzie modyfikowany. Więcej informacji po numerem telefonu: 22 517 65 86.

Kartę kwalifikacyjną oraz szczegółowe informacje na temat akcji na Pradze Południe można znaleźć na stronie Centrum Promocji Kultury Praga Południe.

Więcej o samym programie przeczytasz na stronie akcji Zima w mieście.

Tagi: Cpk, Dzieci, Zima,

Zobacz również
Nowy sezon na lodowisku!

Nowy sezon na lodowisku!

wtorek, 5.12.2017 86

Już w najbliższy czwartek (7 grudnia) rozpoczyna się nowy sezon na lodowisku przy Zespole Szkół nr 37 (Al. Stanów Zjednoczonych 24). Wstęp jak zawsze jest bezpłatny i nieograniczony czasowo! [...]

Rusza nowa odsłona kampanii Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę „Reaguj – to Twój prawny obowiązek!”

Rusza nowa odsłona kampanii Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę „Reaguj – to Twój prawny obowiązek!”

środa, 22.11.2017 6

W drugiej dekadzie listopada br., którą rozpoczęły Międzynarodowy Dzień Przeciwdziałania Przemocy wobec Dzieci wypadający 19 listopada i Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka (20 listopada), w Warszawie rusza kolejna odsłona kampanii Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę „Reaguj – to Twój prawny obowiązek!”. [...]

Ważne tematy

Dołącz do naszej społeczności

Polecamy: czekoladowy telegram