11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
środa, 27 lipca 2011 r.

Serwis o Saskiej Kępie, Wawrze i Wesołej

Dowodem na to, że Internet jest drogą do pomagania społeczności poszczególnych dzielnic jest portal Wiadomości Sąsiedzkie, który od trzech miesięcy prężnie się rozwija.

Portal Wiadomości Sąsiedzkie informuje o bieżących sprawach trzech dzielnic: Pragi Południe, Wawra i Wesołej. Znajdą tu Państwo zapowiedzi nadchodzących wydarzeń kulturalnych i sportowych w okolicy, relacje z minionych imprez, informacje o planowanych inwestycjach, zmianach i utrudnieniach komunikacyjnych oraz ciekawostki związane z dzielnicami, w których działają Wiadomości Sąsiedzkie.

Równolegle publikowane są co miesiąc bezpłatne wydania drukowane: "Wiadomości Sąsiedzkie Stara Miłosna" i "Wawerskie Wiadomości Sąsiedzkie", a w przyszłości również "Wiadomości Sąsiedzkie Praga Południe". Pierwsze z nich cieszy się już dwunastoletnią tradycją, drugie ukazuje się od września 2010.

Obecny kształt portalu nie jest jeszcze dziełem skończonym, wkrótce pojawi się moduł do samodzielnego dodawania ogłoszeń drobnych oraz galerie czytelników.

Portal jest tworzony także przez czytelników, dlatego inicjatorzy serwisu zachęcają wszystkich do przysyłania artykułów do opublikowania oraz są otwarci na wszelkie pomysły, do jakich inspiruje idea Wiadomości Sąsiedzkich. Informacje można przesyłać na adres: info@wiadomoscisasiedzkie.pl

Zapraszamy do odwiedzenia serwisu na: www.wiadomoscisasiedzkie.pl

Tagi: Portale O Saskiej Kępie

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!

Zobacz też