11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
sobota, 25 czerwca 2011 r.

Wystartowaliśmy!

Pomysł na stworzenie w sieci miejsca w całości poświęconemu temu uroczemu zakątkowi Pragi Południe pojawił się w naszych głowach już kilka lat temu. Od 2007 roku myśleliśmy o naszym projekcie coraz intensywniej, ale jak wszystko i ten pomysł wymagał czasu. Dziś jest on na tyle dojrzały, że postanowiliśmy wcielić go w życie! I tak o to jesteśmy:)


Pojawiamy się w sieci w bardzo skromnej formie, ale na pewno na tym nie poprzestaniemy! Cały czas pracujemy nad nowymi materiały i z każdym tygodniem pojawi się u nas coś nowego. Już dziś możecie przeczytać bardzo ciekawą historię Saskiej Kępy i kilka słów o wybranych ulicach Saskiej Kępy. Polecamy zapoznać się z naszą relacją z fantastycznego Saska Expo, a także ze Święta Saskiej Kępy. Zapraszamy też do obejrzenia pozostałych zdjęć z Saskiej Kępy.

Chcąc ułatwić nam wszystkich codzienne życie na Saskiej Kępie zbudowaliśmy przyjazną bazę punktów usługowych oraz gastronomicznych (dostępnych także na mapie). Każdy z użytkowników będzie mógł na łamach serwisu umieścić bezpłatnie swoje ogłoszenie.


Strona zrodziła się z prostej potrzeby ułatwienia życia wszystkim NAM – mieszkańcom Saskiej Kępy. Chcemy stworzyć miejsce przyjazne wszystkich mieszkańcom i sympatykom Saskiej Kępy. Będziemy informować o bieżących wydarzeniach, jakie odbywają się na Saskiej Kępie, poruszać problemy jej mieszkańców i pomagać im w sprawach codziennych. Chcemy wspomagać promocję działających na terenie dzielnicy stowarzyszeń, fundacji i nieformalnych grup.


Liczymy na Waszą pomoc i chęć współtworzenia tego serwisu. Jesteśmy otwarci na każdą współpracę, która sprawi że Saska Kępa będzie jeszcze ciekawszych miejscem zachowując swój niepowtarzalny klimat i urok!Redakcja
Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!

Zobacz też