11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Z pasją w Naturhouse Saska Kępa

Jest na Saskiej Kępie takie miejsce, w którym możesz zagrać w jedyną grę, w której wygrywa ten, kto traci - odchudzanie.

Jest tutaj takie urządzenie, które dzień po dniu odmierza marzenia - marzenio-wagometr, na którym każdy kilogram mniej, to jedno spełnione marzenie więcej. Są wreszcie tacy ludzie, na których profesjonalizm i życzliwość w spełnianiu tych marzeń o peso perfecto (hiszp. waga doskonała) zawsze możesz liczyć - eksperci w reedukacji żywieniowej.


Jakie to miejsce? Centrum Dietetyczne Naturhouse Saska Kępa.

Chcesz schudnąć, przytyć lub po prostu dowiedzieć się, co to znaczy zdrowe odżywianie? Zapraszamy.

Tak to się zaczęło...

Centrum Dietetyczne Naturhouse Saska Kępa działa w naszej dzielnicy od 16 czerwca 2012 roku. Marzeniometr, czyli wagometr, pokazał dzisiaj prawie 850 kg. Wartość ta wciąż rośnie, a waga naszych klientów - spada.

Znani jesteśmy ze skutecznych i trwałych efektów naszych kuracji oraz z tego, że nasze podejście do klienta jest zindywidualizowane, systematyczne i kompleksowe, a to gwarancja osiągnięcie celu - prawidłowej wagi.Z usług Naturhouse na całym świecie skorzystało z sukcesem ponad 4 miliony osób w 40 krajach.

Co oferujemy?

Nasz dietetyk przeprowadza szczegółowy wywiad, dotyczący trybu życia, stanu zdrowia, codziennych nawyków żywieniowych, a także dokonuje pomiarów ciała oraz zawartości tłuszczu i płynów w organizmie. Identyfikuje przyczynę problemu: nadwagi, otyłości bądź niedowagi i proponuje rozwiązanie dopasowane do potrzeb i preferencji klienta.

Na naszą metodę, wypracowaną przez dietetyków Naturhouse na całym świecie przez ponad 18 lat, składają się: indywidualnie dobrana dieta, wspomagana naturalną suplementacją oraz regularne, cotygodniowe wizyty, dzięki którym monitorujemy bezpieczny przebieg kuracji.Systematyczne wizyty to nie tylko kontrola wagi, ale specjalistyczne wsparcie merytoryczne i psychologiczne w procesie osiągania prawidłowej masy ciała oraz wprowadzania i utrwalenia zdrowych zasad żywienia.

Lekka nutka niepewności

Jeśli nie potrafisz ocenić, czy po wcześniejszych, nieudanych dietach odchudzających masz w sobie chęć i siłę na podjęcie kolejnej próby powrotu do szczupłej sylwetki to pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji z naszym dietetykiem, która z pewnością ułatwi Ci podjęcie decyzji.

Dla ciekawych

Wszystkim tym, których interesuje świat dietetyki i żywienia polecamy zaglądać na naszą podstronę internetową oraz fanpejdż na facebook’u. Można tam znaleźć ciekawe artykuły, informacje o aktualnych kampaniach informacyjno-edukacyjnych Naturhouse i promocjach naszego Centrum, a także dietetyczne inspiracje kulinarne.
Autorem tekstu jest
Centrum Dietetyczne Naturhouse Saska Kępa.
al. Waszyngtona 44


Czytelnicy, którzy zgłoszą się w ciągu 3 dni (tel, mail, osobiście) i podadzą hasło "Saska Kępa z pasją" Centrum Dietetyczne Naturhouse przygotowało niespodziankę:
Zaproszenie na bezpłatną konsultację z dietetykiem, a każdy kto zapisze się na kurację otrzyma po pierwszej wizycie książkę "Gotuj zdrowo i ze smakiem" - bestseller kulinarny Naturhouse.