11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Splot Słoneczny #6 w Lunaparku

16 sierpnia 2020 r. godz. 16:00-22:00

Wata Cukrowa w Lunaparku Wał Miedzeszyński 407


Można śmiało powiedzieć, że wielu z nas nie wyobraża już sobie innego miejsca na skończenie swoich weekendowych przygód niż Splot Słoneczny ☀️ Niedziela stała się równoprawną częścią weekendu i już po raz szósty będziemy celebrować ten czas wspólnie.

Do zachodu słońca, na elektroniczną podróż w tym tygodniu zabiorą Was Kovvalsky i Pitti Schmitti, czyli najbardziej znani obrońcy disco w stolicy oraz Eltron .

Bawimy się w promieniach słońca, pośród gęstego dymu i intensywnych dźwięków. Jak zwykle ugościmy Was dywanami, poduchami do leżenia i zadbamy o niepowtarzalną atmosferę. Tego dnia słońce mogłoby nie zachodzić.

***
Splot Słoneczny to cykl dziennych wydarzeń muzycznych, który od kilku sezonów gości w klubie Hocki Klocki w Lunaparku ? W wybrane niedzielne popołudnia zabieramy Was na muzyczne podróże pod gołym niebem, w rytm najlepszej elektroniki. Udowadniamy, że dobra zabawa nie wymaga późnych godzin nocnych i energię czerpiemy prosto ze słońca.

Soundcloud: https://soundcloud.com/user-326545459

Wspierają nas: Rytmy.pl, muno.pl, Idę w Tango, Going..

--------------------------------------------------------------

Drodzy, w z związku z obecną sytuacją przypominamy o kilku ważnych kwestiach ??

• Na terenie całego Lunaparku znajdziecie wiele stanowisk z płynem do dezynfekcji. Warto pamiętać, aby dla wspólnego bezpieczeństwa często myć (i dezynfekować) ręce.

• Nasi pracownicy dbają, aby czas w Lunaparku był dla Was bezpieczny, dlatego prosimy o wybieranie stolików oznaczonych informacją „zdezynfekowano”.

• Nie ma co kusić losu, dlatego pamiętajcie o zachowaniu bezpiecznego dystansu w kolejkach oraz o korzystaniu z maseczek.

• Prosimy o wykonywanie zaleceń pracowników Lunaparku oraz poszczególnych lokali. Oni chcą dla Was jak najlepiej.

• Banknoty to przeżytek, a szczególnie teraz, dlatego zachęcamy Was do korzystania z możliwości płacenia kartą.

• W Lunaparku mamy dużo miejsca, dlatego prosimy o zachowanie odpowiedniego dystansu.

Powrót

Zobacz też