11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Lunapark Weekender #4: 20-23 sierpnia

20 - 23 sierpnia 2020 r. godz. 18:00-22:00

Lunapark Wał Miedzeszyński 407


#lunaparkweekender

Jak co tydzień, zapraszamy Was na kolejny 4-dniowy weekender nad Wisłą w Lunapark ☘️

Będzie klasycznie - cztery dni muzyki, street foodu i kultury wśród zieleni nad Wisłą. Zaczynamy w nadchodzący czwartek i możecie być pewni, że nie pozwolimy Wam się nudzić.

W dzień czekają na Was koncerty, pokazy plenerowe, quizy, a nawet treningi sportowe, bo wiadomo, że do weekendu, należy się w odpowiedni sposób przygotować. Pomyśleliśmy też o najmłodszych, na których czekać będą animacje oraz warsztaty, aby rodzice mogli złapać trochę oddechu ✌?

Z kolei nocny Weekender to przede wszystkim dwie muzyczne sceny Lunaparku i zabawa do wczesnych godzin porannych. Wszystkich fanów elektroniki na pewno zainteresują wydarzenia Wata Cukrowa w Lunaparku, a dla miłośników bardziej tradycyjnej zabawy stoi otworem nasz klasyk Hocki Klocki w Lunaparku.

Nie można też pominąć Mini Market, czyli młodszego brata kultowego już warszawskiego konceptu Nocny Market. W street foodowej części Lunaparku o Wasze podniebienia zadbają Churros and More, María Kolendra, Fajer fries - Frytki Belgijskie, Roger That Foods, Thaigrr, ZACNE LODY NATURALNE, Hot-Box oraz Mr. Zapiekanka.

Nieważne czy masz ochotę wpaść z dziećmi odpocząć na leżakach wśród zieleni, wyskoczyć wieczorem ze znajomymi coś zjeść, czy może jesteś amatorem nocnych szaleństw, zadbamy o to, aby Weekender w Lunaparku był dla Ciebie udany.

Dokładnym programem wrócimy na dniach! ?

Wspierają nas: Going., Rytmy.pl, muno.pl, Idę w Tango.

-
Drodzy, w z związku z obecną sytuacją przypominamy o kilku ważnych kwestiach ??:

• Na terenie całego Lunaparku znajdziecie wiele stanowisk z płynem do dezynfekcji. Warto pamiętać, aby dla wspólnego bezpieczeństwa często myć (i dezynfekować) ręce.

• Nasi pracownicy dbają, aby czas w Lunaparku był dla Was bezpieczny, dlatego prosimy o wybieranie stolików oznaczonych informacją „zdezynfekowano”.

• Nie ma co kusić losu, dlatego pamiętajcie o zachowaniu bezpiecznego dystansu w kolejkach oraz o korzystaniu z maseczek.

• Prosimy o wykonywanie zaleceń pracowników Lunaparku oraz poszczególnych lokali. Oni chcą dla Was jak najlepiej.

• Banknoty to przeżytek, a szczególnie teraz, dlatego zachęcamy Was do korzystania z możliwości płacenia kartą.

• W Lunaparku mamy dużo miejsca, dlatego prosimy o zachowanie odpowiedniego dystansu.

Powrót

Zobacz też