11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Splot Słoneczny #5 ■ Hocki Klocki ■ Lunapark

26 lipca 2020 r. godz. 16:00-22:00

Hocki Klocki / nad Wisłą Wał Miedzeszyński 407


Nie zwalniamy tempa i kontynuujemy Wasz ulubiony cykl dziennych pikników elektronicznych! W najbliższą niedzielę zapraszamy Was na piątą edycję Splotu Słonecznego w tym roku! Zaczynamy już o 16:00 i bawimy się do zmroku i dłużej! ☀️

Najlepsze elektroniczne brzmienia przed zachodem słońca zaserwuje tym razem Adam Gorczyca , Marcin Cudny oraz splotowi rezydenci ? Nowosad oraz NuCasa ?

? Bawimy się w promieniach słońca, pośród gęstego dymu i mocnych dźwięków! Jak zwykle ugościmy Was dywanami i poduchami do leżenia, polejemy najlepsze drinki i zadbamy o niepowtarzalną atmosferę. Wszystkie rzeczy niezbędne do chillowania będą na miejscu ?

No i nie zapominajcie, że do dyspozycji jest też cały teren Lunaparku, co oznacza, że kilka kroków dalej macie najlepszy street food by Mini Market i mnóstwo dodatkowych atrakcji!

***

Splot Słoneczny to cykl dziennych pikników muzycznych, który od kilku sezonów gości w klubie Hocki Klocki / nad Wisłą ? Przez cały sezon, w wybrane niedziele zabieramy Was w muzyczne podróże. Tylko najlepsza elektronika pod gołym niebem, od popołudnia do zmroku!

soundcloud: https://soundcloud.com/user-326545459

-----------------

Pamiętajcie, że związku z obecną sytuacją:
• Często myjcie i dezynfekujcie ręce! Na terenie co krok znajdują się płyny dezynfekujące
• Prosimy o zajmowanie wolnych miejsc siedzących w lokalach tylko przy stolikach oznaczonych informacją „zdezynfekowano”.
• Prosimy o zachowanie bezpiecznego dystansu (2m) na całym terenie, w kolejkach oraz korzystanie z maseczek podczas korzystania z części wspólnych oraz ciągów komunikacyjnych.
• Prosimy o wykonywanie zaleceń pracowników Lunaparku oraz poszczególnych lokali.
• Zachęcamy Was do korzystania z możliwości płacenia kartą.
• Przy jednym stoliku mogą przebywać osoby będące rodziną lub zamieszkujące razem - w przeciwnym wypadku prosimy o zachowanie przy stolikach 1,5m dystansu oraz niesiadanie naprzeciw siebie.

❤️ Dbajmy wzajemnie o swoje bezpieczeństwo, a już wkrótce przetańczymy razem niejedną noc! ❤️

Powrót

Zobacz też