11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Wszyscy wiedzą ● Kino Letnie w Lunaparku

26 lipca 2020 r. godz. 21:00-23:00

Lunapark Wał Miedzeszyński 407


Kino letnie w Lunaparku, czyli darmowe pokazy najlepszych filmów, wyświetlanych w plenerze w otoczeniu zieleni i drzew! ? W niedzielę 26 lipca na naszym ekranie ? Wszyscy wiedzą (2018)

„Wszyscy wiedzą” to trzymający w napięciu, zaskakujący i do samego końca mylący tropy nowy film Asghara Farhadiego. Za sprawą tego mistrzowsko poprowadzonego dramatu obyczajowego z elementami kryminału i love story, po raz kolejny na ekranie spotkał się gwiazdorski duet (a prywatnie para) – Penélope Cruz i Javier Bardem. Cruz wciela się w rolę Laury, kobiety, która przed laty wyjechała do Argentyny, a dziś powraca do rodzinnego hiszpańskiego miasteczka na ślub siostry. Bardem gra Paco, jej dawnego kochanka, teraz cenionego winiarza. We „Wszyscy wiedzą” parę, którą kiedyś łączyło uczucie, tym razem połączy tragedia: podczas burzowej weselnej nocy znika bowiem nastoletnia córka Laury, Irene...

Reżyseria: Asghar Farhadi

Obsada: Penélope Cruz, Javier Bardem, Ricardo Darín, Bárbara Lennie, Inma Cuesta

? (Uwaga, zmiana lokalizacji!) Pokaz odbędzie się obok ringu w strefie sportowej (po wejściu do Lunaparku kierujcie się w lewo)

? Wstęp oraz udział w wydarzeniu jest bezpłatny ?

Wspierają nas:
muno.pl
Rytmy.pl
Idę w Tango
Warszawa Codziennie Nocą

-----------------

Pamiętajcie, że związku z obecną sytuacją:
• Często myjcie i dezynfekujcie ręce! Na terenie co krok znajdują się płyny dezynfekujące
• Prosimy o zajmowanie wolnych miejsc siedzących w lokalach tylko przy stolikach oznaczonych informacją „zdezynfekowano”.
• Prosimy o zachowanie bezpiecznego dystansu (2m) na całym terenie, w kolejkach oraz korzystanie z maseczek podczas korzystania z części wspólnych oraz ciągów komunikacyjnych.
• Prosimy o wykonywanie zaleceń pracowników Lunaparku oraz poszczególnych lokali.
• Zachęcamy Was do korzystania z możliwości płacenia kartą.
• Przy jednym stoliku mogą przebywać osoby będące rodziną lub zamieszkujące razem - w przeciwnym wypadku prosimy o zachowanie przy stolikach 1,5m dystansu oraz niesiadanie naprzeciw siebie.

❤️ Dbajmy wzajemnie o swoje bezpieczeństwo, a już wkrótce przetańczymy razem niejedną noc! ❤️

Powrót

Zobacz też