11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Future Spirit ● Wata Cukrowa ● Lunapark

3 - 4 lipca 2020 r. godz. 21:00-03:00

Wata Cukrowa Wał Miedzeszyński 407


Wata Cukrowa powraca w nowej odsłonie! Choć huczne otwarcie Lunaparku mamy już za sobą, w najbliższy piątek Wata Cukrowa powróci w pełni, wypełniając tę wyjątkową przestrzeń najświeższą selekcją brzmień z pogranicza disco/house/boogie ?

Zagrają: Jealo / iRobot (Last Robots)
Start: 21:00
Wejście: free

?. Jealo: https://www.youtube.com/watch?v=wQG9VFv2n84

✨ Jealo czyli Wojtek Jarosiński: audiofil-realista, jako niezrzeszony DJ zaczynał ok. 20 lat temu swoje profesjonalne granie na fali 2step/UK garage. Był związany z formacją Niewinni Czarodzieje/Innocent Sorcerers od początku jej istnienia. Tworzył kolektyw Fuzion związany z dawnym Jazz Radiem oraz przez trzy lata pracował w warszawskich sklepach płytowych Recorheadshop i Side One. Był to czas rozszerzania spektrum muzycznego o wszelkie hybrydy nowego jazzu, proto-house, afro-tech, detroit, rare grooves, classic & nu disco, boogie, soulu, a nawet bastard popu. Obecnie, w swoich setach, coraz częściej nawiązuje do klasyki muzyki tanecznej; nowojorskiego disco, chicagowskiego house czy ulubionego boogie.

? iRobot : https://soundcloud.com/lastrobots/radiospacja-mala-sobota-guest-mix-for-seb-skalski

✨ 1/2 Last Robots, wcześniej Electricity! Ten znany warszawski duet działa od 10 lat, choć obaj jego członkowie mają za sobą o wiele dłuższe doświadczenie djskie. Last Robots można usłyszeć w całej Polsce - nie tylko w klubach, ale także na bardzo znanych festiwalach. Duet występował na Openerze, Audioriver czy Coke Live. Współpraca dj-ska szybko przerodziła się we współpracę studyjną. Dziś Last Robots nie tylko miksują na imprezach, ale przede wszystkim produkują własne nagrania a także są autorami remiksów dla zespołów Plastic, Fox, Artybishop oraz dla Noviki. Na koncie mają też kilka doskonale przyjętych editów i bootlegów - ogromną popularnością cieszy się nowa wersja "Piosenki Młodych Wioślarzy" Kultu.

Wspierają nas:
muno.pl
Rytmy.pl
Idę w Tango

-----------------

Pamiętajcie, że związku z obecną sytuacją:
• W wydarzeniu może uczestniczyć maksymalnie 150 osób
• Często myjcie i dezynfekujcie ręce! Na terenie co krok znajdują się płyny dezynfekujące
• Prosimy o zajmowanie wolnych miejsc siedzących w lokalach tylko przy stolikach oznaczonych informacją „zdezynfekowano”.
• Prosimy o zachowanie bezpiecznego dystansu (2m) na całym terenie, w kolejkach oraz korzystanie z maseczek podczas korzystania z części wspólnych oraz ciągów komunikacyjnych.
• Prosimy o wykonywanie zaleceń pracowników Lunaparku oraz poszczególnych lokali.
• Zachęcamy Was do korzystania z możliwości płacenia kartą.
• Przy jednym stoliku mogą przebywać osoby będące rodziną lub zamieszkujące razem - w przeciwnym wypadku prosimy o zachowanie przy stolikach 1,5m dystansu oraz niesiadanie naprzeciw siebie.

❤️ Dbajmy wzajemnie o swoje bezpieczeństwo, a już wkrótce przetańczymy razem niejedną noc! ❤️

Powrót

Zobacz też