11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Lunapark dla dzieci ● Miniakrobatyka ● Disney Dance

5 lipca 2020 r. godz. 14:00-16:00

Lunapark Wał Miedzeszyński 407


Tak się składa, że w każdą sobotę i niedzielę mamy mnóstwo atrakcji dla dzieci! ? Czasem są to warsztaty dla najmłodszych, czasem tworzenie cudów z balonów, pokazy cyrkowe lub zabawy z wielkimi bańkami! W najbliższą niedzielę zapraszamy na zajęcia taneczne pod okiem instruktorów z Break Away! ?

? 14:00-15:00 DISNEY DANCE:
Zajęcia taneczno-ruchowe, podczas których dzieci uczą się podstawowych kroków i prostych układów choreograficznych: do znanych i lubianych piosenek z bajek. Zajęcia, to przede wszystkim fantastyczna i wesoła zabawa dla dzieci, a przy okazji zajęcia kształtują muzykalność, rozwijają świadomość ciała, poprawiają sprawność ruchową, koordynację oraz bardzo pozytywnie wpływają na funkcjonowanie dziecka wśród rówieśników. Zajęcia prowadzone tak, aby pomóc dziecku w rozwoju motoryki ruchowej i umuzykalnieniu. Zajęcia prowadzi instruktor tańca z doświadczeniem w pracy z małymi dziećmi. Dzięki umiejętności budowania dobrego kontaktu z uczestnikami, każde dziecko ma szanse czuć się na zajęciach bardzo swobodnie, co sprzyja połączeniu zabawy z nauką.

?. 15:00-16:00 MINIAKROBATYKA:
Zajęcia z Akrobatyki dla dzieci. Podczas zajęć dziecko rozwinie nowe umiejętności gimnastyczne i akrobatyczne. Wykwalifikowana kadra zapewnia dzieciom bezpieczeństwo, fantastyczną zabawę oraz wsparcie w kształtowaniu cech motorycznych. Zajęcia odbywają się na profesjonalnej ścieżce akrobatycznej AIR TRACK Akrobatyka od podstaw, czyli nauka zdrowych wzorców za chowań i prawidłowy rozwój ciała poprzez wzmocnienie i ukształtowanie postawy. Na zajęciach skupimy się na kształtowaniu koordynacji ruchowej i gibkości, celem przygotowywania do coraz bardziej złożonych elementów ruchowych, pomagających zaadaptować uczestników do każdego rodzaju wykonywanego sportu. Nie zabraknie takich ćwiczeń jak stanie i chodzenia na rękach, mostki, piramidki oraz, w późniejszym etapie, przerzuty oraz inne akrobatyczne ewolucje.
Co będziemy ćwiczyć podczas zajęć:
● balans i równowaga m.in. (stanie na rękach, głowie, mostek)
● przerzut bokiem oraz w przód i tył
● aranż wykonywanych elementów
● rozciąganie

Oprócz tego w Lunaparku stale dostępne są takie atrakcje dla dzieci jak:
? Karuzela cyrkowa z konikami
? Tor do Mini Golfa
? Ping-pong
? Huśtawki i karuzele
? Wata cukrowa

O to, żebyście nie zgłodnieli zadba natomiast Mini Market - streetfoodowy targ z jedzeniem na terenie Lunaparku. Na miejscu czekać na Was będą: churros z wszelkimi posypkami i polewami, lody w bąblowych waflach, frytki, burgery, owoce morza, pizza, ciastka, karmelki i ciepłe lody oraz wiele, wiele innych pyszności! ? ? ?

Animacje odbywają się na świeżym powietrzu, obok karuzeli cyrkowej w Lunaparku - Wał Miedzeszyński 407.

? Zaczynamy o 14:00!
? Zajęcia odbywają się na terenie Wata Cukrowa
? Wstęp i udział w zajęciach jest bezpłatny!

Wspierają nas:
Rytmy.pl
Idę w Tango

-----------------

Pamiętajcie, że związku z obecną sytuacją:
• W wydarzeniu może uczestniczyć maksymalnie 150 osób
• Często myjcie i dezynfekujcie ręce! Na terenie co krok znajdują się płyny dezynfekujące
• Prosimy o zajmowanie wolnych miejsc siedzących w lokalach tylko przy stolikach oznaczonych informacją „zdezynfekowano”.
• Prosimy o zachowanie bezpiecznego dystansu (2m) na całym terenie, w kolejkach oraz korzystanie z maseczek podczas korzystania z części wspólnych oraz ciągów komunikacyjnych.
• Prosimy o wykonywanie zaleceń pracowników Lunaparku oraz poszczególnych lokali.
• Zachęcamy Was do korzystania z możliwości płacenia kartą.
• Przy jednym stoliku mogą przebywać osoby będące rodziną lub zamieszkujące razem - w przeciwnym wypadku prosimy o zachowanie przy stolikach 1,5m dystansu oraz niesiadanie naprzeciw siebie.

❤️ Dbajmy wzajemnie o swoje bezpieczeństwo, a już wkrótce przetańczymy razem niejedną noc! ❤️

Powrót

Zobacz też