11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

X AYS Biała – Prezenty, Uściski i Herbatka

14 - 15 grudnia 2019 r. godz. 11:00-19:00

Biała - zjedz i wypij Francuska 2


X AYS | Art Yard Sale Powraca!
Świąteczna edycja naszego ulubionego wydarzenia odbędzie się 14 i 15 grudnia na pięterku Biała - zjedz i wypij.

Chcemy Was zobaczyć przed świętami – zbić piątki, wymienić uściski i uśmiechy, a przy okazji załatwić to, co na tym etapie wszystkich będzie już przyprawiało o zawrót głowy łamany na gorączkę przedświątecznej nocy – PREZENTY.

Do udziału zaprosiłyśmy naszych ulubionych artystów, twórców, projektantów i sklepy, które lubimy, a pod którymi przed świętami nie da się zaparkować ???
(U nas też się nie da, ale przynajmniej wszyscy są w jednym miejscu! Również ci, których na codzień nie można znaleźć w żadnym sklepie.)

Więc – ZAPRASZAMY.
Na spotkanie, zakupy i spacer po Saskiej Kępie – przed lub po odwiedzeniu nas w pięknej modernistycznej willi Restauracji Biała.

Wśród wystawców i obiektów, które pojawią się na pierwszym piętrze znajdziecie między innymi – biżuterię, którą pokochała Lady Gaga – autorstwa Huberta Kołodziejskiego, równie piękne wytwory Jagg Jewels, przepiękną porcelanę Look At Me Plates i projekty które przejdą do historii designu – wazony i porcelana Malwiny Konopackiej.

Ściany ozdobią edycje prac najlepszych polskich artystów przygotowane na tę okazję przez Polana Institute i Galerię Raster – m.in. edycja prac Karola Radziszewskiego, którego aktualna wystawa w CSW jest jednym z najważniejszych wydarzeń artystycznych sezonu.

(W Zachęcie natomiast możecie zobaczyć zdjęcia Ady Zielińskiej, która dla Białej przygotowała specjalną edycję fotografii – gratka dla wszystkich fanów tej fantastycznej młodej artystki!)

Dla dzieci i dorosłych najlepszym prezentem będą ilustracje Dawida Ryskiego, których ciepło i energia roztopią każde, nawet najbardziej zmarznięte grudniowym mrozem serce.

A to tylko początek długiej i bardzo ekscytującej listy talentów i cudownych postaci, które zaprosiłyśmy na pierwsze piętro Białej:

Fantastyczne ilustracje, plakaty i sitodruki UVMW, Ady Buchholc, Patryka Mogilnckiego, Olki Osadzińskiej, Natalii Trochowskiej i kolaże Oli Szczepaniak.

Kwiaty i świąteczne kompozycje Kwiatostanu, książki, obiekty i plakaty Bęc Zmiany oraz WarszawaWarsaw.com, ubrania i akcesoria przygotowane przez A Baby Brand, Cloudmine i Goodbye Hello Store – i last but not least – papiery Paperworks, w które wszystkie te rzeczy należy zapakować!

Czekamy na Was na ostatniej przedświątecznej prostej!

X AYS Biała | 14 + 15 grudnia | Kawiarnia Biała Zjedz i Wypij

| Malwina Konopacka, Look at me plates, JAGG Jewels, Hubert Kołodziejski Biżuteria, Paperworks
| Galeria RASTER, Polana Institute, Bęc Zmiana, WarszawaWarsaw.com
| UVMW, Dawid Ryski, Ada Buchholc, Olka Osadzińska, Ola Szczepaniak, Natalia Trochowska
| Stanisław Boniecki, Ada Zielińska
| A Baby Brand, Cloudmine, Goodbye Hello Store
| Kwiatostan Warszawski

Olka Osadzińska, Ania Terej & Biała – Zjedz i wypij

Identyfikacja wydarzenia – wspaniały prezent dla AYS –autorstwa ultra mega fantastycznego studia graficznego UVMW​!

Powrót

Zobacz też