11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Aleksandra Kozubal / koncert / Warszawa

23 listopada 2019 r. godz. 20:00-22:00

Klubokawiarnia Towarzyska Zwycięzców 49


Aleksandra Kozubal / koncert
23.11.2019 / sobota
Start 20.00
Bilety: przedsprzedaż - Going 10 zł
W dniu koncertu 15 zł


Aleksandra Kozubal

Od dziecka muzyka jest jej największą pasją, jak sama mówi: „traktuję ją jak najlepszą przyjaciółkę, której mogę opowiedzieć o najskrytszych uczuciach, czuję się przy niej bezpieczna i odważna”. Aleksandra uczęszczała do szkoły muzycznej, gdzie grała utwory klasyczne w klasie fortepianu. Jednak jej temperamentna osobowość nie pozwoliła, by ktoś narzucał repertuar, który nie był zgodny z jej wewnętrznym „ja”. Rezygnacja z nauki w placówce artystycznej nie spowodowała zakończenia przygody z muzyką, wręcz przeciwnie.

Kozubal rozpoczęła edukację wokalną, która zaowocowała wieloma wygranymi konkursami oraz udziałem w telewizyjnym show - „Mam talent”. Występ w programie TVN przyczynił się do nagrania autorskiej piosenki „Ja mała”,która przez krótką chwilę była jej wizytówką artystyczną.

Do internetu trafiły również „Co za pech”
oraz „Rozbierz mnie” - których nagranie było nagrodą w konkursach wokalnych.

Obecnie Aleksandra ma 20 lat, wyprowadziła się z rodzinnego Krosna i kontynuuje swoje poczynania wokalne w Warszawie. Artystka podjęła współpracę z wytwórnią muzyczną Kayax w ramach
projektu „My name is new” - czego efektem są single „Thank you” oraz „Obojętność”. Dotychczas wrażliwości Aleksandry można było doświadczyć na supportach podczas klubowej trasy
koncertowej Krzysztofa Zalewskiego, Darii Zawiałow, Renaty Przemyk oraz Mery Spolsky.

Rozwijająca się kariera dopiero nabiera rozpędu. Ola ma głowę pełną pomysłów na kolejne kompozycje, więc pewne jest, że niedługo ukażą się kolejne utwory, którymi wokalistka podzieli się podczas nadchodzących koncertów.

Powrót

Zobacz też