11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Targi Franczyza 2020 Expo - dołącz do liderów franczyzy!

7 marca 2020 r. godz. 10:00-18:00

PGE Narodowy al. Ks. J. Poniatowskiego 1


Widzisz się w roli prężnie działającego przedsiębiorcy? Szukasz pomysłu na biznes? Chcesz zostać swoim szefem? Jesteś przedsiębiorcą i chcesz zainwestować w sprawdzone rozwiązania?

Przyjdź na Targi Franczyza Expo — międzynarodowe targi dla franczyzobiorców i znajdź swój idealny pomysł na biznes.


?7 marca 2020 odbędzie się druga edycja targów Franczyza Expo. Przenosimy się do najbardziej prestiżowej części wystawienniczej - Business Club, PGE Narodowy w Warszawie.


Ta prestiżowa przestrzeń przyciąga nowych odbiorców oraz szerokie grono wystawców. Na ponad 1000 m2 znajdzie się strefa wystawiennicza, konferencja edukacyjna, spotkania biznesowe business matching, networking oraz konsultacje ekspertów.

Unikatowe wydarzenia towarzyszące oraz nowi odbiorcy - targi Franczyza Expo są odpowiedzią na szybko rosnący rynek franczyzowy w Polsce. Z roku na rok rośnie liczba firm powadzonych na podstawie licencji, zwiększa się również zainteresowanie potencjalnych franczyzobiorców.


1 dzień, 80 konceptów franczyzowych i 1500 odwiedzających. Dla franczyzobiorców organizator przygotował strefę wystawienniczą oraz interesujące wydarzenia towarzyszące.


Targi Franczyza 2020 to:

? Strefa wystawiennicza - aż 15 sektorów franczyzowych skupionych pod jednym dachem PGE Narodowego. Na wydarzeniu będą inwestorzy z Polski i z zagranicy oraz szerokie grono franczyzodawców. Początkujące systemy franczyzowe i liderzy rynku - na strefie wystawienniczej swoją ofertę zaprezentuje kilkudziesięciu franczyzodawców.

?Akademia Franczyzy to konferencja edukacyjna dla franczyzodawców i franczyzobiorców. Na scenie praktycy biznesu opowiedzą o skutecznych systemach franczyzowych czy skalowaniu biznesu.

? Business Matching, czyli spotkania biznesowe między franczyzodawcą, a potencjalnym franczyzobiorcą. To innowacyjna forma spotkań połączona z dedykowaną aplikacją mobilną pozwala na szybką i konkretną rozmowę z potencjalnym franczyzodawcą.

? Networking biznesowy - Pozwól się poprowadzić i dotrzyj do interesujących Cię osób. Zyskaj cenne kontakty, które przerodzą się w wartościowe relacje.

? Franchising Awards - prestiżowy konkurs dla franczyzodawców i sieci franczyzowych. Zgłoś swoją franczyzę do konkursu i zdobądź nagrodę w kategoriach: Innowacja Roku, Debiut Roku i Franczyza Roku. Głosuje jury oraz publiczność.


Targi zapewniają szeroki wybór franczyzodawców w jednym miejscu. Dzięki temu na wydarzeniu można bezpośrednio porozmawiać z interesującym nas przedsiębiorcą, poznać najciekawsze propozycje franczyzy, nawiązać nowe relacje biznesowe, znaleźć różnorodne pomysły na biznes czy zyskać inwestora dla firmy.


Wydarzenie to jest miejscem spotkań dla aktualnych liderów biznesu i obecnych trendów we franczyzie.


?Więcej informacji o programie i biletach na www.franczyzaexpo.pl

Podsumowując, targi Franczyza Expo to wydarzenie dla osób poszukujących pomysłu na biznes i franczyzodawców, którzy szukają nowych partnerów do współpracy.

Organizatorem wydarzenia jest International Center of Events II - najszybciej rozwijający się organizator branży targowo - konferencyjnej w Polsce.

Dołącz do liderów franczyzy i znajdź idealny pomysł na biznes!


Czekają na Ciebie nowe możliwości, unikatowe wydarzenia towarzyszące, prestiżowa lokalizacja.

Złotym Sponsorem wydarzenia jest Xtreme Fitness Gyms
Srebrnym sponsorem wydarzenie jest NATURHOUSE Polska oraz REMAX Capital Warszawa
Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęła Krajowa Izba Gospodarcza
7 marca, Business Club, PGE Narodowy.

Powrót

Zobacz też