11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3

Mafalda Vasques - Koncert Fado - Warszawa SOLD OUT

25 października 2019 r. godz. 20:00-22:00

PROM Kultury Saska Kępa ul. Brukselska 23


Uwaga! Wszystkie bilety na to wydarzenie zostały wyprzedane!

Po sukcesie styczniowego koncertu Mafalda Vasques- Página z zespołem powraca do Warszawy! Jedna z najlepszych fadistek młodego pokolenia tym razem wystąpi w PROM Kultury Saska Kępa. Zapraszamy na wyjątkowy wieczór z muzyką fado w oryginalnym wydaniu.

W trakcie koncertu przywołując klimat Lizbony, podejmiemy próbę zrozumienia saudade – swego rodzaju melancholii, tak bardzo obecnej w pieśniach fado, i tak ponoć bliskiej do nostalgii właściwej nam Polakom.

Mafalda Vasques to jedna z najlepszych, portugalskich wokalistek fado młodego pokolenia. Piękna i utalentowana śpiewaczka swoją przygodę z muzyką zaczęła już w wieku 8 lat, całkowicie poświęcając się muzyce. Zdobywała liczne i prestiżowe nagrody w konkursach fado, występowała na największych scenach całego kraju oraz w domach fado w Lizbonie. Jej cudowny głos szybko został doceniony przez rodaków, którzy określają ją jako wschodzącą gwiazdę muzyki fado. Występowała także po za granicami swojego kraju, m.in. na Wyspach Zielonego Przylądka, w Luksemburgu, czy na Azorach. Do Polski przyjedzie po raz drugi, a towarzyszyć będzie jej 3-osobowy zespół doświadczonych gitarzystów.

Mafalda Vasques – Śpiew
Rogério Mestre - Guitarra Portuguesa
Carlos Franco - Viola de Fado
José Pedro Grazina - Viola Baixo

Organizator:
Agencja Perspektywy
PROM Kultury Saska Kępa
Wieczory Fado

Bilety na koncert zostały WYPRZEDANE

Kontakt: biuro@agencjaperspektywy.pl

www.agencjaperspektywy.pl
https://promkultury.pl

Powrót

Zobacz też